1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?

Príspevok v téme: 1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?
zjuzika

ahojte, som mesiac a pol po rozchode s priatelom, rozisel sa on so mnou po 4,5roku, dnes bol u nas kvoli neakym veciam, ktore si chcel zobrat... chvilu sme sa rozpravali, ved nebudem sa k nemu spravat neak inak, ked sme tak dlho spolu boli a neak z toho vzislo, ze sa ma pytal, ze preco som si auto kupila, a som mu aj hovorila, ze hcodim na anglinu, ze mam malo volneho casu, lebo stale niekde chodim a ze pomaly ani neviem kde mi hlava stoji, lebo stale nieco vybavujem a tak.... a potom sme sa len tak bavili o frizbee a on ze chodi stale hrat a ja ze som tiez bola mu vravim ze s jednym kamaratom som bola...a on sa ma spytal, ze za akym ucelom sa s tym kamaratom stretavam...nechapem o co mu slo touto otazkou... a ze vraj kazdy chel a mal v zivote ine priority a ze sme si nesadli ani konickami...pritom styri roky bolo vsetko ok...tak neviem o co mu slo...ked s ana toho kamosa pytal...co si myslite? a ani veci si vsetky nezobral, vraj za neake dva tyzdne, ked dojde z dovolenky, ak si pre ne pride, len nechapem na co je to dobre, ked to takto kuskuje stale...a este mi vravi, ze ved ja nebudem mat problem najst si chalana, lebo som vraj pekna a mudra...tak kam tym vsetkym mieri?

zjuzika

jasne ze trapia, inak by osm neplakala, ked odisoel ale v podstate ani neviem preco som plakala...neviem...naozaj

zjuzika

a ano doteraz to slo, len ako som ho zbadala v tom meste a potom ked este aj k nam prisiel tak som z toho bola hotova zase... a nviem preco....

bibba

ano, je to zwlastne. tak podla mna by si sa nemala tym trapit co powedal a co jak myslel. lebo na jednej strane ty prwy krok sprawit nexces lebo je to wraj pod urowen, a na druhej strane si sama neni preswedcena otom ci o to este stojis. tam kde su pochybnosti necaka nic dobre. co tak pustit ho z hlawy? doteraz to islo. ci nie?

zjuzika

la famme ja nemam dovod bojovat o neho, ved on odkopol mna a hrdost neaku mam aby som sa sama nestrapnovala tym, ze mu budem vragtiet ci to nedame dokopy...len som mohla mat pokoj anemam stale..