1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?

Príspevok v téme: 1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?
zjuzika

ahojte, som mesiac a pol po rozchode s priatelom, rozisel sa on so mnou po 4,5roku, dnes bol u nas kvoli neakym veciam, ktore si chcel zobrat... chvilu sme sa rozpravali, ved nebudem sa k nemu spravat neak inak, ked sme tak dlho spolu boli a neak z toho vzislo, ze sa ma pytal, ze preco som si auto kupila, a som mu aj hovorila, ze hcodim na anglinu, ze mam malo volneho casu, lebo stale niekde chodim a ze pomaly ani neviem kde mi hlava stoji, lebo stale nieco vybavujem a tak.... a potom sme sa len tak bavili o frizbee a on ze chodi stale hrat a ja ze som tiez bola mu vravim ze s jednym kamaratom som bola...a on sa ma spytal, ze za akym ucelom sa s tym kamaratom stretavam...nechapem o co mu slo touto otazkou... a ze vraj kazdy chel a mal v zivote ine priority a ze sme si nesadli ani konickami...pritom styri roky bolo vsetko ok...tak neviem o co mu slo...ked s ana toho kamosa pytal...co si myslite? a ani veci si vsetky nezobral, vraj za neake dva tyzdne, ked dojde z dovolenky, ak si pre ne pride, len nechapem na co je to dobre, ked to takto kuskuje stale...a este mi vravi, ze ved ja nebudem mat problem najst si chalana, lebo som vraj pekna a mudra...tak kam tym vsetkym mieri?

klarkaO1

zjuzika ..mne to pride trosku smiesne ze tu sa snazis asi aj sama pred sebou dokazovat si "slovne" ze uz ho nechces a podobne a pritom riesis tu veci o ktore keby si uz na to kaslala ani nezakopnes...
a mam pocit ze v kutiku duse chces aby sa chcel vratit, ked filozofujes nad vetami ktore v konecnom dosledku nic nemusia znamenat ...mozu ale aj nemusia .ked niekto stravi spolu 4,5 roka tak je zase asi normalne ak ste sa rozisli v dobrom ze sa aj spyta co a ako a jasne moze zaziarlit to je uplne normalne ked ste boli taky dlhy cas spolu ale v konecnom dosledku to nemusi nic znamenat.mne moj priatel tiez raz povedal ze co sa tyka jeho ex vzdy tam nieco bude a nebude mu uplne lahostajne ani s kym chodi a pod.ked su dvaja ludia co toho spolu uz cosi prezili a su za dobre. a ja som sa na to stasne zduvala ale v podstate ma pravdu takze toto moze byt tiez nieco take...zalezat mu na tebe bude istym sposobom asi vzdy.ale stale podotykam ak ste sa v dobrom rozisli a mali ste pekny vztah.takze podla nic zvlastne a ani neries ak ti na tom naozaj uz nezalezi..co sa mi nezda moc:))

zjuzika

biba, no tak ma u nas motorku, ktoru si musi odviezt a vekom aute a aj neake drevo co si doviezol uz davnejsie..a plus neake to oblecenie....cize je totho dost..a to ze mam jeho usb kluc a kartu z banky, to ani nevie....

bibba

no je smiesny teda... ale to robi urcite naschwal. aj s tymi wecami. wyhowara sa ze si pre ostatne pride neskor... to ma toho naozaj tolko u teba? :) chapes..

zjuzika

no ved to...len on sa aj tak asi nerozhybe.... dobre bolo, ked som ho nevidela, aspon som na neho nemyslela a teraa? zae je to ako na zaciatku....