blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!

Príspevok v téme: blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!
hormony

je tu niekto s podobným problémom?
cvičím na orbitreku, jem zdravo od februára, kedy som vysadila antikoncepciu, nedostala som menzes 4 mesiace..telo mi nereagovalo na pohyb ani diety. znovu som nasadila antiku, moje hormony zošaleli, cvičím ako blázon, skoro nejem a moja váha len stúpa..som z toho zúfalá, je tu niekto kto má niečo podobné?
moc dakujem za každú reakciu

mirka 23

Hormony, RNG ti dobré radí. Máš to z vysadenia HAK, budeš sa s tým trápiť ešte nejaký ten rok. Mne velmi pomohol Yam (Wild yam)

queen.emka21

adamkrt: s tym suhlasim a predpokladam, ze kazdy kto apson trosku premysla vie, ze hladovka nie je riesenie. ale bez hormonalnych tabletiek by to bolo jednoduchsie.........

damy snad sa ich raz zbavime......kaslat na nadvahu, len nech sme zdrave :-)

AdamKrt

Rozhadzes si hormony a to dokaze dost poblaznit organizmus.

A este, co myslis, ze sa stane, ked prestanes jest, alebo telo ma malo zivin z potravy ? Jednoducho sa Ti nastavi metabolizmus tak, ze aj to malicko, co do seba dostanes sa bude snazit maximalne dobre vyuzit. A toto je ta chyba, ked si myslia zeny, ze budu jest malo a budu chudnut. Isto, nejaky cas ano, kym sa neprepne metabolizmus a potom to spusti opacny efekt...

hormony

RNG

ahoj, dakujem za príspevok, ale ja som bola na gynek.vyšetrení a moja štítna žlaza je v poriadku. tak či tak to čo si písala, to sú bylinky, čaje?

RNG

hormony sa daju upravit aj prirodnymio doplnkami(yam, senovka grecka, pupalkovy/borakovy olej, damiana, Dong Quai)ktore nenarobia skodu v tele a nevykolaja telo tak, ako umele synteticke hormony.
Odporucam tiez brat selen, zinok, JOD(hlavne pre zeny nariekajuce na priberania a spomalenu stitnu zlazu-pozrite na temy "stitna zlaza")

vodica

hej hej aj ja som si prave precitala nejake veci... asi idem na rano zacat pit zihlavovy caj... a doplnit nejaky draslik, snad to pomoze...

queen.emka: ja tiez nejak od 15-16tich... a tiez z toho isteho dovodu... plus este mam zvysene ochlpenie tak aj koli tomu mi to dali, ale na to konkretne az tak nezabralo...

no baby mame spolu.. hormony su svina, no bez nich je to niekedy aj horsie :(

hormony

queen emka.

to ma moc mrzí ako to máš..:(( mala by si možno skúsiť aj iné metody než tie čo "doktori" radia...nejaké kúpele..hm..
dúfam že sa dáš dokopy!

hormony

vodica

ja cvičím od februara každý deň...a telo sa nemení, lebo mi moje hormony nefungujú ako by mali..nemala som menzes, tak mi nasadili znova antiku aby som ho dostala.dostala som menzes, telo sa nemení..tu v UK mi nevedia poradiť..ja si osobne myslím,je to tá voda..
na odvodnenie akurat som prečítala na zdravie.sk članok,treba piť moc moc vody..a čaje bylinkove..

queen.emka21

ahojte babenky. tak ja som na hormonoch od 16. keby nie hormonov niet ani mendzesu. pribrala som riadne, ale nie a nie zhodit. je pravda, ze cviceniu sa uz nevenujem tak ako niekedy asi aj preto vaha stupla, ale co sa mi podarilo zhodit sa vratilo ked mi zistili alergiu. nasadili mi vakciny a milion liekov. momentalne mi hrozi nemocnica, ked sa to nezlepsi, mam take opuchnute oci a ruky v zahyboch ze vyzeram ako keby ma zbili...........