Ako sa prvý krát bozkávat?

Bobricek

@jakhob Preboha, a to už pri prvom bozkávaní sa má strkať niekam jazyk?? Neviem, ale francuzáky sa mi zdajú príliš. Pri prvom bozkavaní ani nehovorím.

male dievca

prosim... mam 16rokov a aj frajera.vedel by mi niekto poradit ako sa bozkavat?videla som vsetky mozne videa...

milankoo721

ahoj, skus pozriet na magnetnalasku.sk .... straaasne dlhy navod, ale toto uz ti urcite doda doveru! aj video je tam skvele kde tie dievcata fakt vela radia, len je po anglicky, no...

zuzka74123

jakhob : dakujem ti velmi pekne za radu .. teraz to uz riešit nebudem necham to na neho či sa k niečomu zmôže .... uvidim teda...ale aj tak vam velmi pekne dakujem vsetkym za radu... dikkyyy

tibike81

2 jakhob: presne tak, všetky návody sú zbytočné. :-)
nakoniec, každý z návodov predsa ukazuje len sociálne správanie osôb :-)

jakhob

zuzka74123: ničoho sa neboj! Bozkávať sa vie každý, len to nemá odskúšané a preto sa bojí. AK ideš do toho súverenne, že to zvládneš a zažiješ dačo perfektné (čiže bez stresu, že dačo pokašleš), tak sa ti to určite podarí... Myslím si, že pri prvom bozkávaní ani jeden z partnerov nerobí dačo extra nezvyčajné od prvej sekundy, normálne sa dotýkaj jemne jazykom jeho pier a jazyka (a trošička si môžeš dovoliť správať sa akoby si lízala zmrzlinu), keď budete mať chuť pritvrdiť, tak pokojne pomaličky zasúvaj jazyk počas bozkávania aj hlbšie... rozhodne k tomu nepoužívaj návody, lebo akurát nespraví partner to, čo bolo v návode a nebudeš vedieť, čo robiť? To nestojí za to... Veľa šťastia Zuzi