psychologovia

aelita

no myslim ze je to isty druh fobie. a v poslednom case je toho na mna uz privela. mala by som za niekym zajst,ale nie je to take jednoduche,asi mi chyba na to odvaha a velmi tomu neverim. a dakujem za vase prspevky. aspon nieco :)

tajnosť

sory, ze vam chcem vziat trosku iluzii, ale psycholog a kamarat?
to urcite...
Kvoli jednemu problemu ma ako "nezainteresovany" zavrel na psychiatrii...
Fuj, sory, ale najdu sa aj svine a prasata medzi nimi...
Veru, nebola to dobra skusenost a ja uz ziadnemu psych-cloveku nemozem verit, zvlast v bielom plasti a ordinacii...

Su aj taki, bohuzial.

steffi

aelita ja osobne nemam skussenost ale moj brat od malicka navstevovoval detskeho psychologa mal urcite problemy tak s nim mamka chodila praviedlene do 18 a pomohlo to , ktovie keby nechodil urcite by danu traumu neprekonal sam ani s pomocou rodiny, urcite vyhladaj odbornu pomoc, tak ako beunca pisala tu ta mozeme povzbudit ale nie odborne , drzim prsty a hlavu hore :)))

brunca

psycholog je ako nazinteresovany kamarat- pocuva a necha ta vyrozpravat,navedie ta na spravnu cestu,da ti rady co mas urobit- ale v konecnom dosledku to zostava len na tebe,ci jeho rady prijmes a zaclenis ich do svojho zivota,budes sa nimi riadit. mnohym ludom pomoze uz len to ze tie svoje boliestky dostanu zo seba von.takze aj toto forum trosku posobi ako psycholog-samozrejme nase rady su len laicke- a najlepsia je odborna pomoc.neviem ake su tvoje problemy, nakolko su vazne ale je rozhodne dobre ak mas ten pocit, ze to nezvladas,nevies ako dalej, vyhladat psychologa.ako vies ze je to neliecitelne??? mozno keby si napisala viac o svojom probleme, ak chces.

karco

tak tomu ver, ze ti to pomoze. ja som sa este nestretol s clovekom, ktory by nebol spokojny. chod za nim a uvidis co sa bude dat robit. a nechces nam napisat ze o co ide?