Prvy den menzes?

danuska123

poradte no ja som ich brala tiez ale na bolest kolena a lekarka mi povedala, ze nemam si na nich navyknut a vysadila ic a sestrnejsie, ja neviem ak mam nejake bolesti urobim si pravy bylinkovy caj :)

poradte

Danuska a ktore su setrenejsie? Tieto prasky su jedine, co mi pomahaju na bolest a predpisal mi ich gynekolog. Ja mam teraz uz bolesti len prve dva dni. Potom ziadne a vacsinou uz len dalsie dva dni spinim. mam to ovela lepsie ako ked som bola tinedzerka, ale aj tak by som bez tych liekov nevydrzala.

danuska123

mila poradte zajdi za gynekologom on ti da lieky setrnejsie k tvojmu telu, tie prasky su sice analgetika ale nie velmi prospesne.zajdi a povedz , ze mas bolesti. ja som mala tiez ale zazrakom uz nemam asi sa mi upravila hladina hormonov :)

paskuda_

Tak na tom sledovani nie je nic zle, prave naopak, chcela by som mat tvoju preciznost :) Ale to magnezium fakt skus, mne pomaha.

poradte

Dakujem za odpoved. Ja sa asi len velmi sledujem:) Chcem presne vediet, kedy mam ovulovat a tak. Menstruacne kalendariky si uschovavam od prveho razu, kedy som dostala menzes, co je uz dost rokov dozadu. Ked ma strasne zacalo boliet brucho, dala som si 4 ibuprofeny a potom v podvecer 2. Dnes frcim na Flector rapid EP prasku. Ja mam velke krce, az sa z toho potim a bez prestania, takze musim si nieco dat, nemozem sa cely den trapit v posteli.

danuska123

podla mna je to dolezite ak dotycna si pocita plodne a neplodne a chce zachytit ovulaciu napriklad ak chce otehotniet.a podla mna spinenie sa nerata , cize ratala by som druhy den ako 1. den menstruacie.

paskuda_

Ahoj. Je to take dolezite, ze ktory den bol prvy? Ja by som asi pocitala ten den, ked sa objavila krv, takze druhy.
A nemyslis, ze 6 tabletiek je trosku vela? Ja si davam prvy den 1 novalgin alebo mabron a druhy den uz zvacsa nic. A to mam bolesti tiez otrasne, ale tolkymi chemikaliami by som to neriesila. Skus magnezium niekolko dni predtym, ako mas dostat a bolesti by sa mali zmensit.