Biely povlak na pošve

Príspevok v téme: Biely povlak na pošve
Hello_kitty1

čaute!mám 14 a už asi pol roka ma trapi niečo tam dole.Ešte som nedostala menštruaciu atak nwm čo by ot mohlo byt.Mávam výtok taký žltkastý.A na okrajoch pyskov ohanbia mam taky bielly povlak a neviem čo by to mohlo byt.&na gyndu nechcem ist..je mi to trapne povedat mame..a cim sa taka vlhka

michaela312

J apochopím, že tu ľudia píšu veci ako ktorý prášok je najlepší alebo neviem, ale preboha na tieto veci sú lekári..

Maly Vykvet

no takze o par tyzdnov mam 14..a uz asi 2 roky mam vytok..aja na pyskoch ohambia mama taky biely povlak ..ked si to umyvam tak je to akoby tvaroh..a neviem ci je to normalne..alebo nei..ci to mama niekomu povedat ..ale vytok mam normalny priesvitny...alebo biely..nic ma nesvrbi nepali takz eneviem..

alzbee

Zrejme to je priznak toho, ze ti pride coskoro menstruacia...dievcata zvacsa rok predtym, nez ju dostanu, mavaju akoby vytok..

181987

ak ta aj svrbi alebo pali tak mas najskor kvasinky, v lekarni dostat canesten krem je bez predpisu a stoji okolo 130sk ale ak je to len vytok tak z toho nic nerob je to normalne pokial nesmrdi a nemeni farbu

samanta12

ahoj biely výtok je uplne o.k ale aj tak by si mala navstivit gynekologa ked hovoris o zltom moze ist o nejake kvasinky :_)) nie je to nic!!! nemusis sa bat.. to ma kazda druha zena