Uspokojenie partnerky-sex

giorgiokaxxx

Ahojte. Myslím, že sa to dá obmedziť hlavne tým, že ovládneš svoju psychiku. Musíš myslieť na niečo, čo sa netýka sexu. Môžu Ti pomôcť aj hlboké nádychy a poprípade chvíľu pred tým, ako sa urobíš, zmeň polohu. Musíš mať pred očami, že v prvom rade chceš uspokojiť ženu na maximum, lebo si to zaslúži (pokiaľ ju miluješ...). Nie je od veci, keď ženu rozpaľuješ do chvíle, kým ti sama nenaznačí, aby si vnikol. Nikdy som nepotreboval dopingové látky ani alkohol... Nesústreď sa na to, ako Ti bude fasa, keď sa urobíš! Sústreď sa na to, keď Tvoja partnerka stečie, môžeš aj Ty. Kľudne jej môžeš povedať(pokiaľ to dovoľuje situácia),aby kričala nahlas - aj to ťa môže vytiahnuť zo sústredenia...

MartinKE

A mimochodom mam ten isty problem, ale vzdy jej to vynahradim tak, ze ked sa ja spravim, tak ju dorobim jazykom a to sa jej najviac paaci :)

MartinKE

Myslel si ejakulaciu a nie erekciu ze? :)) To su 2 rozdielne veci. Erekcia - stoporenie penisu. Ejakulacia - vyvrcholenie.

ja a ja :)

mozes to aj tak ze nech ta prv urobi rukou alebo pusou a po prestavke ked sa ti znovu postavi asi tka o 15 min uz vydrzis ovela dlhsie :)

jakhob

Ak si nadržaný a erekcia ti vydrží, tak skúšaj prerušovaný sex ! Vždy keď ho vytiahneš, rýchlo sa skloň a pokračuj prstami/jazykom/obojím a potom zase pokračuj... nič ľahšie asi nie je. Iba ak by si chcel, tak mysli na niečo nepríjemné, nech vydržíš dlhšie, ale nedávaj to najavo, aby partnerka nezostala znechutená :)

A čo sa týka stop orgasmus produktov, neviem, či je výhodné veriť predajcom :P