Je to úchylka ???

Príspevok v téme: Je to úchylka ???
AFTERLIFE

Pri priatelovi nedokazem byt dlho nezna, to by som sa musela extra premahat, respektivne dokazem, ale len po oragazme.
Mam stale chut na sex, nech sme kdekolvek, a ked sme spolu, niekedy je to na nevydrzanie... aj ked sa milovat nemozeme ale ta predstava je uplne vzrusujuca, ze niekto je za dverami.
Ked k tomu pride, nutim ho, aby mí robil zle. Skriabal ma, minimalne nechtami po chrbte, ostrymi predmetmi odmieta...ale mna to velmi vzrusuje. Nutim ho aj aby mi nadaval, ale nerobi to, ale velmi po tom tuzim, po tej tvrdosti, nesputanosti, po tvrdom sexe...a stale...
Niekedy sa neviem ovladat a pride to az do takych situacii ze ma na rukach modriny odo mna...
je mi to velmi luto, ale ked to pride, ja neviem... proste je to silne, ta neskutocna tuzba...

mam depresie od malicka, a som aj pasivne agresivna - to mi povedala psychiatricka ku ktorej chodim pre problemy s bulimiou a depresiami...

Poradite mi? Aky je vas nazor? Ale prosim, hlupe poznamky piste inde...

AFTERLINE

Ano, samozrejme, máme sa veľmi radi...
Ale jemu sa nepáči, keď som tvrdá, keď som stále nespokojná a najradšej by dom ho zmlátila...
Niekedy ho do toho priam nútim, ale to nikam nevedie...
Strašne túžim po tom, aby ma niekto poriadne pomiloval, nadaval mi pri tom a skriabal ma. nic lepsie ani nemoze byt pre mna...

usiko

nymfomanka....zeby? rozpravala si sa uz s psychologom? alebo si to skus vygooglovat....ale ak partner nie je takto zalozeny, skor ci neskor bude niekto z vas asi trpiet - ty z neuspokojujuceho sexu a on a veci, ktore robit nechce ale kvoli tebe sa prisposobi.....

kamill

asi by bol najlepší nový partner.... ale vy sa ľúbite, že? určite by bola blbosť kvôli tomu zrušiť vzťah, veď predsa sex nie je podstatná časť vzťahu... aspon pre mňa :) spravte niake kompromisy..

wendulla

jasna masochistka. bolo by vhodne najst si potom partnera ktoremu sa to paci - submisivneho. ty ho dobre zmlatis a on si to uzije :D inak budes stale v sexe nespokojna.

0vecka

ja to mam tiez rad je to fajn ale vies ked sa to jemu nepaci tak tazko bud sa s tym zmieris alebo si najdes ineho :(

AFTERLIFE

Ja viem, niekedy som to aj ja prehnala, ze ho to zabolelo, ale uz si davam pozor. Ale je to moja najoblubenejsia poloha

AdamKrt

Priatelke sa tiez paci, ze ked na mne sedi, tak si mysli hadam, ze som kon a moze si jazdit, ako sa jej zachce. Ale to je omyl. Pokial sa nekontrolujete, pri polohe na konika, tak neni problem mat za chvilocku prietrz penisu. Staci iny uhol, zle dosadnutie...

Sam mavam s touto polohou problem, ze niekedy sa mi podari partnerku nastelovat v dobrom uhle a potom neni problem, ale inokedy sa posunie o kusok inak a uz sa vytahuje, ci ohne, ked ona sa nejak pohne bez ohladu na to v akej pozicii je penis. Akoby vtedy nevnimala nic. Stale jej hovorim, ze moze dojst k urazu, ale neveri mi. Nechcem vsak, aby na to dosla vtedy, ak taka situacia nastane... :)

AFTERLIFE

Mojmu priatelovi sa to asi az tak nepaci ako mne a velakrat sa tomu brani, povie mi, ze mi nebude nadavat, ani mi ublizovat, jedine ma skriabe nechtami, ale to je vsetko. Mna vzrusuje ked sa tak brani a ja na nom sedim...
Najradsej by som mu dala nieco na uvolnenie, aby si to uzil aj on

alzbee

Ja si myslim, ze pokial to tvojmu priatelovi nevadi a tiez sa tomu vsetkemu podda, tak ta nemusi trapit, ci to je alebo nie je uchylka...dolezite je, aby sa to pacilo obom partnerom:))