chcem sebavedomie...

Príspevok v téme: chcem sebavedomie...
jahodka48

ked chodim po meste musim mat sklonenu hlavu..hambim sa ked vydim tie krasne chude dievcata s frajermi...mam par kil navyse ale trpim koli tomu asi na vsetko...nechodim medzi ludi..hambim sa nenormalne za seba...nedokazem sa zoznamovat s novymi ludmi...aj ked by som chcela...teraz je tu chlapec ktory sa zda ze sa o mna zaujima...ale nedokazem si nehovorit...ze ma chce len na jednu noc...citim sa taka uboha...

queen_sam

jahodka48: moja, vobec nevesaj hlavicku! ved nikto nie je dokonaly. ja osobne nemam rada svoje prsia, ktore su na moju vysku dost velke. moja kamoska sa zase hanbi, lebo ma siroke boky, vacsi zadocek aj stehna a ma aj male prsia a vyrazky. jednoducho..kazdy je nejaky a nejako sa musime vysporiadat s tym ako vyzerame. citala som si odkaz jednej babenky, ktora zase pisala, ze je az prilis chuda. kazdy chce nieco, co nema, ale keby to mal, tak si to nevazi.
len na sebe vyzdvihni to co je pekne a ukaz to! hlavne musis chodit s hlavou vztycenou :) urcite si krasna babenka. a nevadi, ze mas par kil navyse.
a co sa tyka toho chalana, tak to s nim skus! :) mozno je to prave on, kto ti to sebavedomie doda :)

severanka123

zaujímavá diskusia...... ale myslím si, že je blbosť veriť tomu, že keď raz príde chlap, ktorý ťa bude milovať takú aká si, že sa to zmení..... Človek musí milovať sám seba, aby mohol milovať druhých...... ja mám 54 kilo, takže postava tak akurát, veľa dievčat závidí, a to môžem zjesť koľko chcem.... ale tiež som mala problémy s vlastným sebavedomím a sebadôverou..... keď som otehotnela, pribrala som 20 kilo a moje tučné kamarátky mi povedali, že konečne vyzerám ako žena... manželovi sa to však nepáčilo, našiel si milenku, ktorá bola štíhla... po pôrode sa mi vrátila váha na 54 kilo ale manželstvo mi to nezachránilo...... je to jedno koľko kilo máš a aké máš prsia..... pozri sa na Adelu banášovú alebo petru polnišovú, každá je iná, jedna má menej druhá viac, ale sú to ženy, ktoré si urobia srandu aj samé zo seba a vyžaruje z nich sebadôvera.... a o tom to je...... no a hlavne doporučujem pohyb - akýkoľvek - joga, beh, posilovňa, čo komu vyhovuje.... nejde o efekt chudnutia, ale o pocit spokojnosti..... všetkým babám, ktorým chýba sebavedomie držím palce......

smutnucka23

Ahoj,
AJ ja patrim medzi tie nesebavedome... Sice mama najlepsieho priatela na svete, stihlu postavu, priemernu tvar ...ale mam neskutocne male prsia.. /75B/... mam z tooho stale komplexy a citim sa zle..nemozem si obliect pekne tricka, plavky a tak, lebo tam nemam takmer nic.Neviem s cim to suvisi a neviem ako to riesit, dost ma to ubija...

kotkodaaa

jahodka,
nauč sa mat sa rada :)
viem,je to tažké. zažila som to na vlastnej koži. ludia v robote ma ohovarali a ja som priberala zo stresu ešte viacej !!! velmi ma trápili poznámky niektorých ludí. teraz,po určitom čase ---ked som schudla cez 50 kíl,rozmýšlam inak. a ludia mi už teraz závidia. tie baby,čo boli chudé---pribrali...a teraz len zazerajú ako chudnem,alebo udržiavam váhu. nech len zazerajú---spravodlivost je na svete.
vždy,ked ma ponižovali a poza chrbát sa mi smiali som si pomyslela---šak aj na vás dojde. a došlo !!!
chcú schudnut,ale nevedia ako ...
tak ti želám,aby si to zvládla,nepodcenuj sa. to ti chudnutie iba zhorší. začni cvičiť,uprav si stravu,pit je treba aspon 2l vody a pojde to. hlavne jedz pravidelne. držím ti palce :)

kukuruza

nikto nie je dokonaly. Ak by sa chlapi mali na teba pozerat len kvoli peknemu telu, tiez to nie je bohvieco. Ako jasne, zenu to potesi, ale ver mi, ze v tomto pripade ich zaujima telo, nie to, aka ta zena je. V kazdom z nas je nieco pekne a hodnotne, len to treba v sebe najst. Ani ja nie som ziadna modelka, tiez som sa hanbila za seba (nosila som hrube okuliare) a aj stihlejsia by som mohla byt. Tak som zacala na sebe pracovat, cvicim uz asi rok, okuliare som vymenila za sosovky a hned mam zo seba lepsi pocit.
Preco neskusis cvicit, ak mas par kil navyse ? Vies, ake ti to doda sebavedomie ? Ked postupne budes vidiet na sebe zmeny, ako sa menis, opeknievas .. :) Okrem toho urobis nielen nieco pre svoj vyzor, ale hlavne pre svoje zdravie

Azuriitko

jahodka48, ja ešte dodám pár vecí. Šťastná a spokojná sa môžeš naučiť byť aj s tým čo máš, ale ak sa niečo dá zmeniť, nieje zlé to skúsiť. K optimizmu, ja to hovorím tak, že mám reálny pohľad na svet. Nenosím ružové okuliare (niesom čistý optimista), ale pesimizmus iba zahŕňam k možnostiam. Čiže nestaň sa iba optimistkou, to tiež nieje dobré, ale zbav sa čistého pesimizmu, takže so zlým počítaj, ale dobrého sa drž. Ďalšia vec, ak sa o niečo pokúsiš a nevyjde, nezúfaj, proste úspech nieje zaručený, ale ak sa ozaj posnažíš, môžeš byť spokojná, že si urobila čo sa dalo. Ale zase v tomto prípade myslím, že úspech na seba nenechá dlho čakať, takže držím palce, nech sa ti aspom trochu z časti podarí to čo chceš dosiahnuť, a vedz že kamošky ti držia palce mnohonásobne :)

svoja

tiez som trpela nizkym sebavedomim, ale uz som sa naucila mat sa rada, zmierit sa s tym, ako vyzeram, aj ked nie som tucna, skor mam normalnu postavu, nie som krasavica, ale sebe samej sa istym sposobom pacim :), po ulici kracam vystreta, hlava hore, ako keby som bola modelka :)a je mi jedno, kto si co o mne mysli, ci ako na mna pozera. ja sa itim fajn a to je pre mna dolezite

jahodka48

vzala som si vase rady k srdcu a zacinam na sebe makaat...idem chudnut a robit zo seba stastneho spokojného človeka s optimisticým pohladom na život...vdaka...par prispevkov a moje kamaratky mi pomohli aby som sa aspon pokusila zmenit...

zuzula11

Moj manzel mal kedysi kolegynu, ktoru som neskutocne obdivovala. Mala sice nejakych 10 kg navyse, ale bola to NADHERNA zena... To, ako sa vedela upravit, obliect, stale sa usmievala a bola zhovorciva ... No krasa! Skus zmenit uces, kup si nejake svieze farby do satnika, chod na masaz a ku kozmeticke ... Uvidis, ludia si vsimnu zmenu a zacnu na teba reagovat pozitivne - a to ti zdvihne sebavedomie. A ak ti vazne tych par kil tak vadi, zapoj sa tu do debaty o chudnuti a urcite najdes kamosku, ktora ti bude oporou. Drz sa!