Sonografia prsníka

alzbee

tekvicka: ja ked som bola prvy raz, tak som neplatila nic...ale som zvedava, ci v septembri, ked pojdem zase, nieco odo mna budu pytat..:-/

tekvicka

baby chcem sa spytat platili ste za sono? ja som bola nedavno prvykrat a platila som 6,64 eura a nikde som nezistila ci je to normalne. podla mna by to malo byt zadarmo kedze je to v ramci preventivky kazde dva roky. nie ze by ma tie peniaze nejak zabili ale zaujima ma to. poistovnu mam vseobecnu zdravotnu a nechodim ku sukromnicke...ta ma poslala do nemocnice v blizkom meste kedze u nas nemaju take vybavenie.dikes a este pre činčilu:prebieha to tak ako pisali baby predo mnou trvalo to chvilocku a nie je to neprijemne a ja som mala velmi prijemneho doktora profesional takze uplne fajn

alzbee

Ja som bola na sone a prebiehalo to zhruba takto: spytali sa ma, kedy som dostala prvu menstruaciu, ake a ci mame v rodine probelmy, ci mam sumerne prsia a bradavky...potom som si vyzliekla podprsenku, lahla som si na "stol", dali mi na prsia gel a takym pristrojom mi po nich prechadzali. A vsetko som videla na obrazovke:)) bolo to prijemne chladive:) a povedali mi, ze vsetko je v poriadku, ale ze mam velmi zlaznate prsia a ze preto ma zvyknu bolievat pred menzesom, lebo sa mi meni hladina hormonov..ale to bolo pred 3rokmi...potom som zacala brat HAK a odvtedy ma nebolievaju. Teraz ale v septembri pojdem zase na sono, lebo sa ma vraj kazde dva roky chodit. Tak dufam, ze bude vsetko poriadku. Drzim ti palce

mellinda

Netrva to dlho, vyzlecies sa do pol pasa, lahnes si na lehatko s mierne vyvysenou hlavou, ruky das za hlavu, doktorka ti nanesie taky ten klzky gel a uz robi sono. Poprechadza ti nim jemne po prsiach aj pod pazuchami. Nie je to vobec bolestive. Pritom pozera na monitor a moze aj komentovat, co vidi (mliecne zlazy, a pod.). To je vsetko.