Hádky s partnerom

Príspevok v téme: Hádky s partnerom
vercicadolly

Ahojte.Mám priateľa už rok a pol.V poslednom čase sa často hádame kvoli blbostiam.Vždy keď sa pohádame tak začne vyťahovať staré veci. Hádate sa aj vy často?alebo hádali ste sa a prestali ste sa hádať už?prosím poraďte mi ako si mám zachovať chladnú hlavu a aby som už neriešila totálne maličkosti.Ďakujem za každú radu

valika33

ahojte, poradí mi niekto čo mám robiť?
Chodím s priateľom už 5 rokov a v poslednej dobe lepšie povedané za posledný rok keď sme začali spolu bývať sa veľmi často hádame. Hlavne kôli peniazom lebo nepatrí k ľuďom ktorým sa chce robiť. Dokonca teraz stratil prácu a nemá ani snahu si niečo nájsť.Ja z môjho platu to neutiahnem a dostali sme sa až k tomu že sme sa zadlžili.
Poradí mi niekto čo mám robiť, lebo už to psychicky prestávam zvládať, dokonca som rozmýšlala aj nad tým že si niečo urobím.........

vercicadolly

defetor....ako môžeš vedieť že ohováram?blbosť...to asi robíš ty!!! a načo by som ohovárala osobu, ktorú mám najradšej????nemyslíš???a že nezrelosť...pffff....

usiak

vytahovat stare veci, tak to je dost zle. ak to byva casto uz teraz, tak treba sa mat na pozore. mam s niecim takym skusenost po 30 rokoch manzelstva.

klarita

ofuciavame sa to je ten spravny vyraz aj pre nas:))) teda pre mna viacej....a taktiez je to o komunikacii priatel ma "donutit" hovorit a potom si veci vydiskutujeme...

darnian

My sa ani tak nehadame, ako sa skor obidvaja ofuciavame. Ja samozrejme ako typicka zena castejsie. Zakladom vsetkeho je komunikacia. Takze ked sa jeden ofuci, ten druhy obvykle sa za nim pride, ten ofucany sa odfuci, lebo vie, ze to bola sprostost, porozpravame sa a je. :-)

klarita

a inak ja som tiez taka ze vytiahnem aj nieco starsie...ale tym sa nechcem chvalit to je nie dobra vlastnost moc...a pritom v tej chvili ma to stve ale inak priatela milujem..ale rypem obcas...

klarita

no ja sa s priatelom hadam pre hluposti bezne ale to nie je nic zle u nas..
ine je to asi ked nie si zvyknuta na hadky alebo skor skriepenie a potom to zacne ale ak je to pre hluposti nie su nejake vazne tak este netreba panikarit mozno to prejde, alebo to akurat osviezi vas vztah ked sa vzdy udobrite...