Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
gwen

Chcem sa spytat na radu, som momentalne v zahranici a kedze nemam moznost navstivit mojho gynekologa, tak to skusam tuto na poradni. Menstrulacia mi meska 17dni a uz asi piaty den citim navaly tepla na tvari a obcas na hrudi, myslim ze by to mohlo suvisiet aj s nejakou hormonalnou poruchou alebo som aj nebodaj tehotna? Pritom priatel si dava stale pozor a nikdy sa nespravi do mna. Test som si zatial nekupila lebo stale dufam, ze je to len plany poplach a verim, ze dojdu. Mala z vas niektora podobne pocity pred tehotenstvom? dik

whee_ee

kazda zena moze mat pocas tehotenstva ine pocity, zakup si test, radsej dva - aj ked po tolkom meskani by mal byt uz jednoznacny vysledok, ale pre istotu:)) a budes si na istom...

gwen

Vdaka ketsut za tvoj nazor ale skor ma zaujima reakcia na tie navaly tepla do tvare co mavam par dni, myslim ze uplnu istotu, ci som v tom by mi aj tak dal len gynekolog alebo pozitivny test. Skor ma zaujima, ci podobne stavy mali aj ostatne tehulky.

ketsut

ahoj....znamená to, že nie si tehotná, ked tvoj partner si podľa teba "dáva pozor"?....može dôjsť k predčasnej ejakulácii semena a ty môžeš kľudne otehotnieť a nebude vedieť o tom partner vôbec. Nie je novinkou, že pri prerušovanej súloží, na ktorú sa partneri spoliehali....žena otehotnie...

Ja som tiež ten prípad...xixixi..mám malú dcérku.