Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
gwen

Chcem sa spytat na radu, som momentalne v zahranici a kedze nemam moznost navstivit mojho gynekologa, tak to skusam tuto na poradni. Menstrulacia mi meska 17dni a uz asi piaty den citim navaly tepla na tvari a obcas na hrudi, myslim ze by to mohlo suvisiet aj s nejakou hormonalnou poruchou alebo som aj nebodaj tehotna? Pritom priatel si dava stale pozor a nikdy sa nespravi do mna. Test som si zatial nekupila lebo stale dufam, ze je to len plany poplach a verim, ze dojdu. Mala z vas niektora podobne pocity pred tehotenstvom? dik

lioness_01

so šeng, dúfam, že iba nemiestne sranduješ... 4 roky berieš antikoncepciu a zjavne nevieš vôbec na čo ju berieš... vieš ako vôbec funguje antikoncepcia? aké plodné a neplodné dni sakra, keď berieš antikoncepciu...

so šeng

ahojte,prosim o radu,nie som si ista, ci mozem byt tehotna, ak som mala nechraneny pohlavny styk dva dni pred menstrulaciou, 4roky beriem antikoncepciu, snad si myslim spravne, ze plodne a neplodne dni su tyzden pred a po menst?menstrulacia sa dostavila, ale na dalsi mesiac sa dostavit nemusi, ak by som v tom bola,,,prosim o info, Dakujem

sandra123

cavte vsetci!
chcela som sa vas len spytat na nazor..

s priatelom sme sa uspokojovali oralne...nemali sme sex. ked sa urobil,vsetko islo na plachtu. mohlo sa nieco stat,ked som potom na tom spala? menstruaciu som dostala ... ale stale si nie som uplne ista... mozem ostat tehotna?
nieco podobne sa mi stalo aj pred mesiacom aj pol...mestruaciu som dostala o tyzden skor a trvala asi o 2-3 dni dlhsie...je to normalne?

sandra123

cavte vsetci!
chcela som sa vas len spytat na nazor..

s priatelom sme sa uspokojovali oralne...nemali sme sex. ked sa urobil,vsetko islo na plachtu. mohlo sa nieco stat,ked som potom na tom spala? menstruaciu som dostala ... ale stale si nie som uplne ista... mozem ostat tehotna?
nieco podobne sa mi stalo aj pred mesiacom aj pol...mestruaciu som dostala o tyzden skor a trvala asi o 2-3 dni dlhsie...je to normalne?

ketsut

pre pokoj duše a ušetrenie nervov by som si radšej test kúpila....myslím si, že posledné peniaze zanho nedáš....

a aspon budeš vedieť na čom si...ako byť v takej neistote...

v mnohých prípadoch, ked žene vynechá menštruácia má také pocity ako ty...nejako telo reaguje....

gwen

ketsut lenze taky maly prolem je, ze tu test moze stat trikrat tolko co u nas, pretoze som v turistickej oblasti, to je preco este cakam a dufam, ze je to len nejake to oneskorenie ale je mi dost divne, preco tie navaly tepla do tvare a hrude pretrvavaju taku dlhu dobu, zvycajne som to mala max 2 dni, uz som si aj myslela ci nemam nahodou tu prasaciu chripku, no nie je to sranda. a lekara mam tak daleko, no neostava mi nic ine ako vyckat este par dni a potom asi vazne budem musiet kupit ten predrazeny test.

ketsut

každá žena na tehotenstvo reaguje inak..niektorá bez problémov...iné majú pocit na vracanie, pocit slabosti...sú citlivé, často im ide do plaču....
V tvojom prípade to môže signalizovať aj inú chorobu...možno stres, ktorý sposobi oneskorenie menstruácie prípadne vynechanie....a to môže mať za následok návaly, ktoré teraz cítiš...jednoducho telo reaguje...