Priateľ má len ženské kamošky

Príspevok v téme: Priateľ má len ženské kamošky
Catrina

Mám 30 rokov, priateľ 40, poznáme sa len 2 mesiace. Rada by som si vypočula názory iných ľudí na náš vzťah, lebo ja mám z toho chaos. Priateľ je ku mne veľmi milý a pozorný. Snaží sa mi vyhovieť, občas mi robí radosť tým, že mi kúpi trebárs obľúbený keksík či čokoládu. Máme spoločné záujmy, chodíme vcelku často niekam na výlety, často on vymýšľa program. Keď som prejavila záujem ísť na túru do istej lokality, hneď začal o nej zháňať informácie. Hoci býva hodinu cesty autom, chodí za mnou aspoň raz týždenne len aby sme strávili spolu poobede a večer a na víkend chodím ja zväčša za ním, pretože na rozdiel od neho nebývam sama. Zväčša ale strávime spolu len jeden deň z víkendu, lebo on zvykne niečo mať. Má veľmi rád deti, vlastné zatiaľ nemá a chcel by. A teraz čo mi príde divné. Prakticky nemá žiadnych mužských kamošov, len kamošky. Slobodné či vydaté, s deťmi či bezdetné. Nekamoší sa nikdy s ich mužmi (ak majú), len s tými ženami. Témy rozhovorov majú akokeby babské, o vzťahoch, ale i o sexe. Príde mi divné, že mu nejaké ženy hovoria o tom, čo sa im páči v posteli a ako to robia. On tvrdí, že sa ich na to nepýta, že mu to hovoria samé od seba. Nestretáva sa zväčša ani s viacerými naraz, ale sú to individuálne kamarátky, teda s každou osamote. Keď sa s nimi stretne, dáva im pusu priamo na ústa. Rád chodí do sauny a hovorí, že keby nejaká jeho kamoška s ním chcela ísť, tak kľudne by s ňou išiel sám nahý do sauny. On s nahotou problém absolútne nemá, kľudne aj nahý stojí v okne či u mňa behal holý po byte, hoci boli doma dvaja spolubývajúci a hrozilo, že vylezú z izby a uvidia ho. Ja som mu už za tie jeho kamošky spravila pár krát scény, ale on sa urážal, že som žiarlivá a že prečo mu neverím a že to je úplne normálne. Že sú to len kamošky, nič s nimi nemá ani nemal ani nechce mať. Tak som si podľa jeho vzoru našla tiež kamoša s ktorým sa stretávam, ale tam už taký tolerantný nie je, hoci mi ho nezakazuje. V podstate ani nemôže. Ale furt sa na neho vypytuje a vkuse sa pýta že či ma chce henten na sex hoci som mu 100x povedala že nie, a má poznámky typu že prečo dnes nemám čas sa s ním stretnúť, či idem s Jožom a podobne. Raz sa naňho spýtal že ako sa má moja tajná láska. A pod. Ja už tie jeho ženy neriešim, hoci ich často spomína, ale dal mi najavo, že keď budem robiť scény tak náš vzťah ukončí. Mimochodom, tie jeho ženy o mne vedia, min. niektoré ale si myslím že asi aj všetky. Jeho najlepšia kamoška je jeho suseda ktorá je len o rok staršia odo mňa a nemá partnera. Vždy keď ju vidí, tak je z toho strašne šťasný, vytrubuje na ňu či vypiskuje, hoci sa vidia veľmi často, takmer denne. Mne hovorí, že som zbytočne žiarlivá a že prečo si neverím, že načo by furt za mnou cestoval keby chcel tie svoje kamošky, či priamo tú susedu. Že načo by cestoval furt toľko kilometrov za mnou, keď ju má pár krokov od dverí. Ju som videla, zoznámil nás, bola milá usmievavá, priateľ jej vyprával nejaké zážitky z práce chvíľu a potom sme sa s ňou rozlúčili, čiže bližšie ju nepoznám. Ja mám priateľa rada, mám pocit že aj on mňa má rád, hoci neviem nakoľko, ale fakt sa snaží mi aj pomáhať, napr. prácu zohnať, vypytuje sa tých svojich kamošiek na prácu pre mňa. Ja som totiž krátko pred naším zoznámením prišla z Anglicka a mám problém si zohnať prácu. Inak je teda hrozne zlatý, ale neviem, čo si mám o tom všetkom inak myslieť. Preto by ma zaujímali názory ľudí, ktorí v tom nemajú zainteresované srdce ako ja.

alzbee

Catrina: drz sa!:)) mozno zaciatok bez neho nebude lahky, ale verim, ze ti bude bez neho lepsie a najdes stokrat lespieho:))

Catrina

pizzarustica: diki moc za tvoje pozitivne a povzbudive slova. Ja sama vidim, ze to nema buducnost, len ma aj pozitivne stranky a preto je mi zatazko to hned ukoncit. A to ze vacsinou je ku mne velmi mily a snazi sa aj mi robit radost, chodi so mnou na lahku turistiku hoci je to pre neho namahave. Obcas mi tiez kupi nejaku drobnost a vseobecne nie je lakomy. Ale cim dalej tym viac ma znechucuje tym svojim spravanim. Cez vikend mi aj povedal, ze on nevie ci vobec chce do buducna zenu, ale deti chce urcite. Aby taky stary chlap nevedel ci chce alebo nechce zenu. Vzapeti na to sa rozculoval ze to bol len vtip a ze preco sa tak zameriavam na vzdy len na jednu vec. Ale ked to hovoril, tak vobec sa netvaril ze hovori vtip, bola to normalne vazna debata. A teraz naposledy ma uplne dozral, lebo ma nakazil herpesom. On mal len taky malicky, takmer ani nebol vidno. Ked som sa zdrahala davat mu pusy tak mal reci typu ze preco sa preboha tak bojim chorob a toto opakoval furt. Ja som mu hovorila ze ja som na herpesy hakliva a ked to raz dostanem, tak to nemam take malinke jak on ale obrovske. Ale jemu to bolo jedno. Nakoniec sme si davali pusy na jeho stranu ust kde to nemal ale on jak ma pusinkoval vsade tak sa dotkol mojich ust aj jeho herpsom, myslim ze to urobil naschval. A teraz som to dostala, dva velke herpesy, najradsej by som mu gule rozkopala, uz ho mam vazne dost. Jak moze byt taky bezcitny? A to mi chcel este robit oral a ked som odmietla s tym, ze tam nechcem dostat herpes tak sa tvaril zas urazene ze co som preboha taka hakliva, tak som mu povedala, ze ked to tam raz dostanem tak sa mi tam budu robit uz stale bolestive pluzgiere a uz sa toho do konca zivota nezbavim! Tak potom zmlkol. Ale mam nanho total nervy a nemam absolutne ani najmensiu chut sa s nim este niekedy stretnut. On tento tyzden na mna aj tak nema cas, asi ma nejake rande s kamoskami, tu sobotu mu vobec neverim. Neviem ci sa s nim este niekedy v zivote stretnem.

pizzarustica

a este som zabudla napisat, ze aj jeden z mojich byvalych rozoberal so svojimi kamaratkami ktore som ani nepoznala a to sme boli spolu rok, intimne veci. mala som problemy s holenim v oblasti bikin, zapalovali sa mi vlasove lozka ci ako sa to vola, a on sa pytal na rady od svojich kamosiek... a to je len jedna vec, ktoru mi povedal, takze toho mohlo byt viac. rozisla som sa s nim po roku vztahu a teraz som stastna, lebo tym, ze som ho nechala odist, aj ked to pre mna bolo BRUTALNE tazke, som uvolnila miesto pre uzasneho muza, s ktorym viem, ze to ma stale kam smerovat. najlepsi lekar na dusu je cas, skus prekonat sama seba a budes stastna :) papa

pizzarustica

Catrina prepac, ale je to FAS. obycajny debilko zakomplexovany, ktory si preto prilis zaklada na svojom egu a tie jeho zenske kamosky mu ho nadherne masirruju. ak by som ja mala takehoto priatela, asi by som ho nakopala do rozkroku a poslala balikom domov. jednoducho, ak 40-rocny chlap povie, ze chce taku \"rodinu\", ze kazdy ma svoj byt a deti su raz tam raz tam, tak je to nevyzrety somar a uz nikdy nedozrie! poloz si otazku, ze aj keby si s nim ostala a aj keby si mu tolerovala tie jeho zenske kAmosky a aj keby polavil z tyhc svojich \"idealov\", vies si predstavit, ze by ste mali spolu deti a on by s nimi chodil dajme tomu na prechadzku s tymi svojimi KAMARATKAMI??? ako prepac, ale nechapem preco s nim este stale si. 2 mesiace su taka skusobna doba vztahu a nemozes byt do takej miery zalubena, ze by si sa takehoto somara nedokazala vzdat. pokus sa a prekonaj sama seba, takto nebudes nikdy stastna. ak sa nevies rozhodnut, kup/pozicaj si knizky, dobra autorka je Barbara de Angelis, alebo si pohladaj nieco o vztahoch a sebapoznavani. nikto nepovedal, ze ak 30-rocna zena je slobodna, nikdy si nenajde vhodneho partnera. ja mam 27 a toho \"praveho\" som nasla len pred rokom. az pri nom nemusim riesit ziadne s tych drbnutych problemov, ktore ludia riesia, citim pri nom pokoj a istotu. oplatilo sa mi cakat, pockaj este chvilu aj ty. takehoto chlapa si podla mna nezasluzi ziadna zena, nech je akakolvek. drzim palce! :-)

ziarliva

prepac Catrina, ale poviem ti na rovinu co si myslim...ten tvoj je obycajny chuj, ako som si to tak letmo precitala. viem, ze ludia by sa nemali druhym miesat do vztahu ani nikoho osocovat a posudzovat, ale urcite veci z jeho strany su maximalnou drzostou a garantujem ti zo zdraveho zenskeho hladiska kazdej zeny....toto by mu ziadna netolerovala ..

sminkarka

ja mam jedneho takeho kamosa(tiez som jedna z jeho babskych kamosiek)a ma uz aj babu,mame obaja len 15,ale myslim,ze sa to nezmeni,poznam ho 10 rokov,bol taky uz ako male dieta

isty cas som bola aj do neho zalubena(ked este nemal nikoho!)ale mna bral stale ako kamaratku,skusala som ne neho oci,pri ktorych by boli iny chalani uz davno na makko,ale s nim to nic neurobilo.okrem toho mal najlepsi kamaratku(tiez susedu)starsne som ziarlila,ale on so mnou nikdy nic nechcel mat,tak som zabudla a uz je vsetko OK,sme len priatelia.ale ta jeho sucasna,no neviem nepoznam ju a neviem co si o nas mysli(preto o nas lebo mame taku mensiu partiu,este na ZS ked sme boli spoluziaci
3 baby a 1 chalan,kazdy den spolu)mna by to ako jeho frajerku dost stvalo

Catrina

salonkaKJ: no zrovna vcera sme riesili aj to, ze jeho kamosky hovoria ze sa ma so mnou rozist. Ked som sa ho pytala ze ci vsetky to hovoria, tak sa nechcel vyjadrit. A ze on sa nikdy neriadi tym co hovoria druhi a ze on chce mna alebo nikoho. A ze preco vytahujem nejaku staru vec a ze preco chcem o tom hovorit prave dnes a take sprostosti. Tak som mu povedala ze ked vsetky jeho kamosky mu radia nech sa so mnou rozide tak ze o mne musi hovorit len same zle veci na co sa on nechcel vyjadrovat, na otazku ci o mne hovori aj nieco dobre sprvoti nechcel vobec odpovedat a neskor z neho vylezlo ze ano ze hovoril ze som velmi mila a vesela. Na vcul buc mudry.

Catrina

Bajkiki7: tiez mam ten pocit ze potrebuje byt ziadany co najvacsim poctom zien. Raz sme boli v pizzerke kde sa evidentne lubil jednej casnicke, odvtedy tam chce chodit. Raz sme boli v Tescu (ta pizzerka je jeho sucastou) a navrhol nech ideme cez tu pizzerku von ze je to kratsie hoci prave naopak to bola obkluka! Ja som to neriesila ani neriesim, nikto nie je dokonaly a pokial by si od nej nepytal kontakt ci nechcel s nou nieco zacat tak to myslim nema zmysel nejak riesit. V podstate kazdy je rad, ked sa paci, ja tiez. Otazka je, ci s niekym inym spava, s tymi kamoskami, to ja neviem, mam z toho divne pocity.

Catrina

Baby vdaka za rady! No ja vidim, ze to s nim nema zmysel. Tento vikend sme zas boli spolu a zas sme sa pohadali. Povedal mi, ze dalsiu sobotu pre mna cas nema, lebo ide hrat s kamosmi karty. A ked som sa ho spytala ze kto su to, tak sa nasral a tak po mne zahucal az som sa zlakla. Povedal mi nejake 2 muzske mena. A ze neznasa otazky tohto typu. Sme sa kvoli tomu pohadali. Mne to pripadalo, ze mi klame, preco by inak bol taky podrazdeny. Vraj spolu hraju karty kazdych 6 tyzdnov, tak som mu povedala, ale ved predsa pred 6 tyzdnami neboli a 12 tiez nie. A on ze jednemu z nich umrel otec ze preto. Potom sme mali dlhsiu debatu a on zrejme videl, ze uz ho mam docela na haku tak sa zrazu zacal snazit, vraj ked si na seba zvykneme tak uz nebudeme mat konflikty ze aj ta jedna jeho kamoska to tak mala so svojim terajsim neviem ci muzom ci priatelom. Dneska mi dokocna volal ze by dosiel a pojdeme na jazero hoci predtym som mala pocit ze sa prestava snazit a stretavame sa menej casto. Zaroven sa ale vyjadril ze nevie ci chce zenu, ale deti chce, hovoril to vazne vzapati na to povedal ze to bol vtip a ze preco sa chytam len niektorych jeho slov. A tiez hovori, ze idealna predstava jeho vztahu je ze muz i zena kazdy maju svoj vlastny byt a byvaju v susedstve a deti su raz tam raz tam. Ked mu hovorim ze ale tak nech si hlada inu ja takto zit nechcem tak mi hovori, ze on vie ze taku co by toto chcela nenajde a tak je ochotny nejak z toho ustupit a predsa s tou zenou zit. Furt hovori nieco ine mam z toho chaos. Ale rozum mi jasne hovori, ze tadialto cesta nevedie, zaroven vie byt strasne mily a dobry ku mne a v niektorych veciach sa fakt snazi, viem, ze keby som ho opustila, tak mi bude strasne chybat. Uz sme sa rozisli 2x a prvy krat som ani nejedla jak mi chybal. On hovori ze chce mna alebo nikoho.

Bajkiki7

Milá Catrina, môj názor ťa asi nepoteší, ale ja si myslím, že ti určite nie je verný, že je skrátka typ, ktorý potrebuje mať pocit, že je neustále žiadaný a chcený čo možno najväčším počtom žien. Ja som mala už od puberty tiež samých kamarátov, nemala som v podstate žiadne kamošky, len kamarátov, zo začiatku mi to pripadalo super, vedela som sa s nimi perfektne porozprávať, ale keď som zistila, že sa im páčim, pomaly ale isto som s každým aj niečo mala, skrátka mi to lichotilo. A ja si myslím, že on robí to isté. Je to zdravý sebavedomý chlap, ktorý podľa mňa ešte nedospel do štádiá zrelosti, kedy sa chce a hlavne VIE usadiť. Mne to trvalo tiež dlhšie. Moja rada : rozíď sa, aby si zbytočne nemárnila čas, on sa tak skoro nezmení. Držím prsty