Biele krvinky

Evrika

Dobrý deň poprosím vás o radu synovi 12 ročnému zistili zvýšenie červenych krviniek , ako mu mám znížiť , je dosť chudi má 158 cm , malo je k zje už trocha potom je už vraj plný a nedoje , čítala som už o tom všetko a aj si poplakala prosím o radu ďakujem

dr.Kyjak

adamko: skuste spenat, listovu zeleninu, ta je bohata na zelezo a tiez vit B12 ktory je dolezity pre vyvoj krviniek, tiez by osm odporucil Bkomplex
Nika SI : pri zvyseni poctu bielych krviniek moze ist o ochorenie, v tom lepsom pripade o virus/ bakterialne ochorenie zavisi to halvne ktore leukocyty su zvysene ak ide o bazofili ide halvne o spominany virus alebo bakterie ak su eozinofily moze ist o parazity ako helminty .. horsi pripad je ak su zvysene biele krvinky vplyvom nadoroveho ochorenia dal by som vysetrit T a B lymfocyty zatial k tomu tolko

modracik

Nika.Ši:myslim, ze potrebujes viac zeleza v potrave a k tomu by som pridala vyzivovy doplnok, ktory Ti vyvazi pomer krviniek.Viac info mozme meilom...

Nika.Šl

Ahojte chcela by som sa spýtať či mi niekto nevie poradiť čo robiť v prípade zvýšeného počtu bielych krviniek. Všade sa dozvedám len o nedostatku ale o prebytku neviem nájsť vôbec nič. Ďakujem

obyvatel 120

Zistili mi vysokú hodnotu bielych krviniek. Tečie mi krv z nosa, mám pocit odpadávania a strácania vedomia a po prvej chemoterapii sa mi výsledky leukocytov vôbec nezmenili a stále zvraciam. Je dobré po pri chemoterapii užívať nejaký víťažok z imela?

RNG

sonabat, praskanie pokozky je so sucha. Potrebujes si ju mastit dobrym olejom, nie chemickymi kremami. Napr kokosovym. Ten ti pomoze aj na sliznice nosa.

sonabat

Zistili mi málo bielych krviniek, neustále som unavená, malátna, vyčerpaná a v práci už toľko nevládzem. Posledné 2 týždne mám strašne popraskanú pokožku, praská do krvi a z nosa mi tiež každú chvýľu tečie krv. Čo mám robiť? Pracujem v zahraničí, tu nie je ľahké ísť po lekároch... Pomožte, ďakujem.

RNG

Beta glukany stimuluju tvorbu a aktivitu bielych krviniek. Je to potravinovy doplnok, vytazok z hub, kvasnic alebo ovsennych otrub.
Intenzivna davka(70 kg dospely clovek, pre dieta to treba prenasobit pomerom vah) je 3x400 mg, udrzobne 2x200 mg.

bojko3

Hmmm.... hľadam aj ja o bielych krvinkách, moj syn má tiez 5 rokov a ma hladinu bielych krviniek 1,8 až 2,8 :-(.
tak idem este niekde nieco pohladat, čo by pomohlo. Ahooojteee