ako sa pozerat do oci skulavemu chlapcovi, trochu rozpacite randenia?

Príspevok v téme: ako sa pozerat do oci skulavemu chlapcovi, trochu rozpacite randenia?
millia

Viem, moja otazka bude asi trocha banalna a hlupa otazka. Ide o to, ze som zacala chodit s chlapcom, ktory skuli. Problem je, ze ked sme napriklad v kaviarni, este neviem, zistit, ci sa pozera na mna, na zenu pri vedlajsom stole alebo na casnicku. Tiez, ked sme len my dvaja. Neviem, ako sa mu mam pozerat do oci? Tak sa mu stale pozeram len do jedneho oka a to druhe si vlastne nevsimam. Robim dobre? Citim sa vsak potom dost rozpacito. Neviem, ako to vlastne berie on? Pritom on je uzasny chlapec. Po dlhsom case som niekoho takeho stretla. Vytrvalo mi dvoril dlhy cas, kym som s nim isla na prve rande. Nechcem, aby citil kvoli mne hlupo. Zazila to uz niektora z vas? Ako ste to vobec riesili? Dakujem.

millia

Ked su vraj rozsirene, znaci to zaujem a ked su zuzene, znaci to nezaujem. Co vsak vtedy, ak sa na mna diva, ja mam pocit, ze ma chce, ale zrenicky ma viac zuzene?

millia

Lenze on ma obe oci, teda obe zrenicky od seba a potom mam pocit, ze sa divam na prazdne miesto. Som zvyknuta sa divat na zrenicky, ci ich ma clovek zuzene alebo rozsirene.

wowo1

neboj sa on ta vidi dobre ,tak pozeraj sa uplne tam kde ta to napadne ,,bud na to alebo ine oko. urcite je zvyknuty.