Nova antikoncepcia Qlaira?

Romcuculatko

ahojte ja som sem uz pisala viac krat ja ju beriem uz 5mesiac..ma dobry vplyv na moj organizmus vodu nezadrziava schudla som dokonca 5 kilov...a kvasinkova infekcia s ami vratilia zatial iba 1x...bo predtym som ju m ala kazdy mesiac a brala som belaru..preto som presedlaala na tuto prirodnu variantu..len treba si davat pozor pri uzivani aby ste nezabudli abo nevracali bo vkazdom tyzdny je to ine...a uz parkrat som sa bala ci nebudem tehotna..ale zatial nie:)...treba vyskusat

....

mna by tiež zaujimalo hlavne info ohladne nežiaducich učinkov ako migreny a hlavne zadržiavanie vody v tele...gynekolog mi ju vychvalil až do oblakov ale nikdo z okolia s nou skusenosti nema tak neviem..

If

Vedlejší účinky má jako jakákoli jiná HA (koukni se do příbaláku). Jen má jiné fázování - jako jediná na trhu je 4 fázová plus má dvě pilulky placeba tzn. budeš jíst pilule 28 dní vkuse.
Co se týče přirození báze, tak estrogen v ní obsažený je na trhu unikátní a měl by být přirozenější pro tělo...ale jistě bude reakce na tuto HA individuální u všech žen stejně jako u jiných HA.