Opuch po obriezke

Príspevok v téme: Opuch po obriezke
Peter_11

Zdravim
pred 2 tyzdnami som podstupil ciastocnu obriezku. Uz to je celkom zahojene, daktore stehy vypadli ale na jednej strane penisu je ta predkozka strasne napuchnuta a nezda sa mi ze by sa ten opuch stracal. Doktor mi povedal ze by to malo zmiznut do konca leta a ked nie mam dojst. Prosim Vas neviete mi poradit ako sa zbavit toho opuchu skorej pretoze do konca leta nevydrzim bez sexu ... Dik

Peterkoo

Po čase , keď sa všetko zhojí, sa stane menej citlivým.. Takže sa môžeš dlhšie oddávať milostým hrátkam :) tak isto aj pri masturbacii.. Ako sa vraví : Kto maže ten jede :) .. Na nete je o tom vela popisane , staci 10 minut a dozvies sa preco nie na sucho

Peterkoo

nooo teraz obmedzim macanie kym sa neutvori chrasta asi .. len po noci to byva cele krvave .. musel by som spat na chrbte a bez erekcie , ktoru neovladam ked spim.. taktiez sa mnohokrat prevalim v posteli a uz to je ublizene... viem ze chce vsetko cas .. dufam ze to bude fakt v poriadku..

mate59

Ja som bol v štátnej nemocnici,myslím, že si nemusíš vyčítať nič, určite ti ju spravili dobre aj v špitáli,je to banálny zákrok,hojenie je vždy individuálne a to odpuchne.Na tom mieste si to nemáčaj,nech sa utvorí chrastička a pod ňou sa to vyhojí,to týždňa to bude pekné a bez problémov.Len čistotu, aby nič nezačalo hnisať a bude ok.

Peterkoo

je to iba pri jednom , ci dvoch stehoch , kde mi pri macani odpada chrasta, tak isto pri facovani aj v spanku pocas erekcie.. stve ma ten opuch uz , zda sa mi akoby sa vobec nezmenil k lepsiemu.. ale cestu do mesta by som mal zvladnut , sice pojdem ako pos*any ale nejako to prezijem .. ak sa to nezlepsi , to krvacanie , tak asi pojdem nazad do spitalu... lutujem ze som nesiel na sukromnu kliniku , ktora sa na toto specializuje , este po zakroku som sa pozrel na ich stranku a zistil som ze to je v tom istom meste kde som bol v nemocnici . ach .. blbec som ze som si to neprecital poriadne . dostal by som tam vsetky potrebne informacie aj pripravky na osetrenie , co mi v nemocnici nic nepovedali , ani nedali..

mate59

neviem, malo by ti to zaschnúť, utvoriť sa chrasta,možno to moc máčaš.Neviem aké ti dali stehy,ja som si ich povyberal sám v deň vybratia pri kontrole.

Peterkoo

noo modriny su riadne..stehy som myslel ze vypadnuu .. ach jaj , netesim sa na vyberanie. prave po kamilkovom kupeli, ci po obviazani krvaca.. v mieste stehov , vsimol som si to aj prave teraz.. 20 minut mam obvaz a framykoinovu mast a obvaz je uz cerveny

mate59

u niekoho môže byť opuch vačší, takisto modriny,ale do týždňa zmizne,on už bude len ustupovať.Dôležité je, že to už nekrváca.Bolesť nebude ani pri ťahaní stehov.