Neviem nijako pribrat

ala92

Ahoj, ja som mala podobny problem, mam 171cm a mala som len 42 kg, všetci ma hnali do nemocnice a ked videli že jem viac ako ostatni, tak ma s nepochopenim poslali domov...ale endokrinologička to nemohla strpet a chceli ma poslal do BA, nejakej liečebne pre anorektičky... bola som deviatačka a mala som pred monitorom, nemohla som len tak odist... vtedy po dlhom prosikani som mamu prehovorila aby ešte vyčkala a naštastie mi verila, že nemam anorexiu ani bulimiu a že to zvladnem sama, dnes mam 56kg a vyzeram normalne.Skús tie B VITAMINY, PANGAMIN a hlavne stale papaj, len tak pre chut, kludne aj druhe večere, maš asi rovnako rychle spalovanie... Pomohli mi sušene figy /min.pol balíčka hodinu pred spaním/, horká čokoláda, koláčiky /tiež som nechcela nezdravo sa stravovat- pripravovala som si ich sama z celozrnnej muky/, ovocie, medík, skús všelijaké kaše instantne nasladko s medom, aj poobede len tak pre chut... mne to pomohlo a teraz sa nemusim bat že na mna ludia ukazuju aka som vychudlá :D skús a potom povedz ako si dopadla!! držím palčeky!!

reku

pri svojej vyske musis byt naozaj velmi velmi chuda.
treba casto jest potraviny bohate na energiu a zaroven vyberat zdrave jedla.u teba ide skor o to jest casto.snaž sa jest pravidelne aspon 6x denne.mojej znamej poradil lekar na pribratie pangamin.su to vitaminy skupiny B,velmi jej to pomohlo.konecne je spokojna so svojou postavou.