zena alkoholicka

Príspevok v téme: zena alkoholicka
IVVKA

Co by ste robily na mojom mieste??Kupili sme si domcek krasne prerobili ale nemysleli sme si ze nam suseda bude nicit zivot.Je to mlada 38 rocna zena slope ako duha ,ma muza co za nu spravi vsetko este aj to jej toleruj ze mu zmlati mamu.My uz mame nervy v haji cele dni nadava,krici uraza nas .Mame male deti co sa musia na to prizerat a to je to ze nic proti nej nezmozem.Asi budeme musiet znovu predat dom a odist uz ma to nebavi.

ivvka

Sara hovoris mi zo srdca.Keby ze jej ublizim mna zavru.Dnes mi maly spadol z bicykla cely je doudierany ja som sa hrozne zlakla.Ona opila ako vzdy vysla na ten krik,A kricala na mna ze chvala bohu ,tak to ma byt konecne volaco zle ,v tej chvily som ju skoro zabila z tycou od plota no zabranil mi v tom manzel.Uz ma to fakt nebavi.

Sara1

Ivka, úplne ťa chápem, musí to byť strašne nepríjemné a nervy drásajúce...
Vieš, čo je hrozné? Že tým, že sme súhlasili s vytvorením súdov a "polície" sme sa zbavili vlastnej možnosti a schopnosti brániť sa...V normálnej situácii by si vzala baseballovú pálku a tej žene rozmlátila ksicht, ale žiaľ to nie je možné, pretože "polícia" by stíhala teba, nie ju. Nikoho nezaujíma tá hrôza, čo spôsobuje ona vám - ona "má právo na slušné zaobchádzanie." Keď to dáš ale na súd, hovno vyriešia...A je hrozné, že musíte rozmýšľať o predaji domu...
V tejto spoločnosti sa chráni zlo a debilizmus, to má práva, výsady, a slušnému človeku bolo odňaté právo brániť sa...Tá ženská by zaslúžila len tú baseballku do ksichtu, možno by sa konečne spamätala a uvedomila by si, kde má "hranice" voči druhým ľuďom...
Žiaľ, niekedy sa zdá, že zmyslom života niektorých ľudí je len ničiť životy druhých...

IVVKA

Ale viem ze si nepomozem ,lebo oni su taky zbohatlici a myslia si ze ked maju peniaze mozu vsetko.Ale asi je to fakt tak .A koho mam na nu poslat ked moje deti tie oplzle slova opakuju .Ucitelka v skolke je z toho zhrozena .

jajka001_

alkoholizmus je choroba, jedine co pomoze je liecenie - bohuzial je len dobrovolne a kolki z alkoholikov tam idu?

IVVKA

Uz aj na to sme mysli ze ju natocime ,lenze ten jej hlupy muz oplotil dvor z drevom aby ju nikto nevidel.Ona ked je triezva tak sa robi damou nikto by nepovedal ze slope .Uz aj starosta bol za nou ,lebo ju pozna cela dedina ,ale nic.

jajka001_

nic proti nej nezmozu. mozu na nu zavolat policajtov ak bude nasilna ale za urazky asi moc riesit nebudu. aj ked by mohli , no - mozno sa aj sused preberie, posle ju na liecenie, rozvedie sa...pokecajte so susedom ze ako to mieni riesit, ved preco by vas mala otravovat

daylo

Tak na vašom mieste by som to nejak nahral a potom ju zažaloval a dala by si pokoj hlupana...musite nejako konat a na to ze sa vy odstahujete ani nemyslite...