Ako zvladnut rozchod ak je to kolega?

Príspevok v téme: Ako zvladnut rozchod ak je to kolega?
bubo35

Ahojte mate niekto skusenosti s rozchodom s kolegom. My sme sa totiz pred par dnami s mojim expriatelom rozisli, problem je ten ze je to moj kolega, sice sa snazim vyhnut sa kontaktu s nim a aj on sa snazi, aby mi neublizoval, ale predsa sa nahodou stretneme niekde na chodbe. Rozisli sme sa v celku dobre vzhladom na okolnosti a sme si povedali ze urcite by sme chceli zostat kamarati, len neviem ci to je mozne. Obavam sa ze ked ho budem vydavat casto ze sa mi to bude tazsie prekonavat.

Mate s tym niekto nejake skusenosti,a vieste niekto poradit co a ako?

Dakujem

klarita

to sa ti zda lebo ho nevidis , ale ak mas taku silnu potrebu tak sa mu nevyhybaj aby si ho stretla a uvidis co to s tebou spravi..ale ak budes mat pocit ze ta to zase roclivie tak potom radsej sa vyhybaj ...lahsie ta to prejde..ako sa vravi zide z oci zide z mysle a to je pravda...

bubo35

Praveze vo mne je teraz to ze by som ho rada videla a vedela co je s nim, ale ja sa mu zase nemozem furt vyhybat kedze s nim musim spolupracovat.

zjuzjika

bolo by omnoho lepsie, keby si ho nestretavala, lebo stale v tebe budu spomienky..aj jas om sa pred mesiacom a pol rozisla s piratelom po 4,5roku, teda on so mnou a nemam zaujem sa s nim stretavat a som aj rada, ze ho nevidavam nikde..je to tak pre mna lepsie a lahsie.... aj ked sme sa takisto rozisli v dobrom, ale....

pijem

tak moj kolega sa rozisiel s mojou kolegynou kvoli dalsiemu kolegovi, s ktorym je teraz. a veru nie je to ziadna slava.
drzim palce

bubo35

Dakujem Vam za vase nazory, momentalne sa nachadzam v situacii ze vlastne ani neviem ci je lepsie to ze ho vobec nevidim, alebo by bolo lepsie keby som vedela aspon co je s nim.:(

klarita

no to nie je nijak zvlastna situacia..kolko je takych co sa rozisli ci to boli spoluziaci, alebo z jednej partie a pod...takze to ze ho budes stretavat nie je nic zvlastne.ak ho milujes ano tazsie sa bude zabudat ale prezijes to neboj nic..

1eny1

tak skús to brať take ako to je, rozišli ste sa a s inou pracou je to nereálne. Skús sa s nim baviť, ako kamoši (veď ste sa rozišli v dobrom). Chce to čas a hlavne zvyknuť si, že už ste ex.