preco je to tak...

Príspevok v téme: preco je to tak...
NEVIEMCO..:(

Preco je to tak...Tuto otazku som si polozila uz nie raz. Mozno si poviete ze mam banalny prolem, ale mna to strasne trapi.. Mam nieco po 18tke, a minuly rok som sa prostrednictvom netu zonamila s jedym chlapcom, o 9 rokom starsim. Byva asi 220km odo mna a momentalne pracuje v zahranici, no od septembra ho prijali na VS do mesta kde studujem aj ja.Prveho stretnutia som sa strasne bala ved to poznate stresy okolo toho a tak..:) Dopadlo to skvele rozpravali sme sa donekonecna... Nas rekord bol 9hod vkuse:) Proste clovek kt sa mozem zverit so vsetkym.. Mam ho strasne rada je to chalan kt mozem povedat vsetko a pred nim sa nemusim hrat na nic. Problem je vsak v tom... ze s nim nemozem mat vztah.Pretoze z mojej strany..viete, nikdy som nemala chlapca bola som neskutocne hambliva a moje sebavedomie sa rovnalo nule. Teraz sa to zmenilo k lepsiemu aj vdaka nemu, pretoze on ma naucil vazit si samu seba. Lenze moji rodocia.. Kapitola sama o sebe.. Otec ledva vie ake mam znamky na vysved. podstatne je ze sa neflakam, nic nepytam a poslucham.. Mama je fajn celkom si s nou rozumiem ale.. tiez je to take komplikovane pretoze na jednej strasne jej o nom povie vsetko vie ze sa s nim stretvama ale ked jej poviem ze ho dovediem k nam tak hned sa zhaci ze to NIE. Je mi to cele tak strasne luto... Spoluziacky chodia s frajermi na chaty pri more a ja.. Povedala som mu ze nemozem ze ma nasi nepustia:( Citim sa hlupo strasne.. Lenze co mu mam povedat???Aku mu mam slubit buducnost ked ... Jeho rodina je fajn a keby k nim idem zajtra nikomu by to ani nevadilo... proste su zlatí :) Lenze u mna ... To by bola asi rodinna tragedia ..:( Neviáem ked som s nim vonku, hoci sme sa uz par mesiacov nevideli lebo je mimo Sr ... ale vtedy sa citim naozaj uvolnene.. a dobre. NAjhorsie byvaju lucenia ked ma prist pusa:) Uz bola aj taka... ta INA pusa :) ale potom som mu povedala ze zatial by bolo fajn keby sme boli dobrí kamosi. Viem ze som ho asi sklamala vtedy ale inak som nemohla... Mozno ked budem mat 19 ze sa veci pohnu a dame sa dokopy.. ale ak si on najde priatelku. Bude ma to boliet ale strasne chcem aby bol stastny, lebo v mojej hlave je zatial voci nemu akysi blok kt mi nedovoli aby som k nemu bola taka.. viac naklonena mozno :) Ak chapete ako to myslim.. CAsto na nho myslim.. veelmi casto.. A tymto prispevkom som sa len niekomu chcela zdvoverit.. Prepacte ze je taky dlhy:) ale mala som toho na srdci nejak vela... Verim ze moja situacia sa raz vyriesi...

NEVIEMCO..:(

DAkujem za vase nazory.. ani neviete ako mi to pomohlo a pomaha... Verim ze to bude dobree a ze sa veci niekam pohnu..DAKUJEM!!!

1eny1

NEVIEMCO.... chop sa šance, lebo nebude večne voľný. A ak onho prídeš,potom začneš ľutovať. Ved keď sa mate obaja radi tak prečo si to tak komplikovať.Je jasné, že je to tvoja prvá láska a rodičia ešte na takú situáciu niesu zvyknutý,ale raz taka situácia nastane. Rodičov zatiaľ nerieš, oni si zvyknú.

kajka01

neviemco
podla si privelmi komplikujes zivot tam kde nemusis, kde je napisane ze musis hned doviest frajera domov,nie je to ziadne pravidlo.ja som svojho doviedla po 8 mesiacoch chodenia a co..necitila som sa na to ho hned doma predvadzat...praveze si myslim ze niektori to zase moc urychluju..
takze konaj trochu spontannejsie a nemysli na to co bude ak...ries pritomnost nie buducnost..ked s nim zacnes chodit tak mozno rodicia sami budu nanho casom zvedavi v tom dobrom slova zmysle...tak hlavu hore a nezatazuj sa tymto ...ak ti je s nim dobre tak zacni to po com tuzis...

sweet_lolitta

praveze nad vecami rozmyslas asi malo, alebo uplne opacne. Mas 18, si dospela, tak skus sa tak aj rozhodovat.

NEVIEMCO..:(

O PAR MESIACOV BUDE MAT 27...mozno aj ten vek nie je zrovna idealny.. ale zas myslim ze co sa tyka rozumovej stranky je dalokoooo inde ako nejaky 18rocny:)) JA neviem proste.. FAKT nIE!!! asi nad vecami az prilis rozmyslam alebo co...

sweet_lolitta

NEVIEMCO> prilis si komplikujes zivot prosim ta. To, ze sa rodicia o teba boja, je celkom normalne, i ked 18 rocnej dcere by uz mohli doverovat. Chodit ti s nim, ale nezakuzuju alebo? To, ze ta nepustia na dovolnky s nim je dost jasne, kedze HO NEPOZNAJU. Co najhorsie by sa stalo keby si ho priviedla k vam? Je mlady a zodpovedny? Co by mu take povedali???

NEVIEMCO..:(

Ano to zas tie dovolenky... to by sa celkom dalo vydrzat aj ked myslim ze aspon tak na 2 by mi mohli dat trosku slobody..ale tym ze by sme spolu chodli by muuselo prist napr aj k tomu ze by som ja isla k nim a on k nam... a to si neviem asi ani predstavit... mozno zvelicujem ale proste viem ze by to bolo tazkee...

delphia

jedna vec je, ze vasi nedovolia aby si ho priviedla domov a isla s nim na dovolenku (ja, ako matka tiez 18 roc. dcery to chapem :)), ale predsa to nema vplyv na to, aby ste spolu chodili