ake je to mat dieta? alebo kedy je ten spravny cas mat dieta?

Príspevok v téme: ake je to mat dieta? alebo kedy je ten spravny cas mat dieta?
usiko

ahojte, mame 3 rocny vztah, z toho spolu byvame 2 roky, rozumieme si a vsetko je v poruadku. planovali sme svadbu, ale nenasli sme vhodne priestory, pretoze to chceme mat na neobvyklom, ale peknom a nie drahom mieste, a v okoli nic take nie je, dost dlho sme tie priestory riesili, a nenasli sme fakt nic...problem je aj ten, ze to nechceme mat na tuctovom mieste, ako su hotely a vychytene restiky, kde si pytaju za menu strasne vela, len preto,, ze su vychytene...chceli sme nieco vhodne v peknom prirodnom prostredi, s fontanou, zahradou alebo niecim taky, za rozumnu cenu...chapete..........tak som mu navrhla, ze co keby sme so svadbou pockali, mali najprv dieta a potom, ked bude mat dieta rok-dva, mozeme znova zacat svadbu riesit, mozno nam to dieta da iny pohlad na svet a nebudeme mat take naroky na priestory a tak....a bude nam to jedno, pretoze budeme mat iny zmysel zivota.....a on suhlasil....a opytal sa, kedy by somm chcela mat dietatko a ja ze neviem......a fakt neviem....nejako ma to vystrasilo, ze uz by to malo byt.....pracujem uz 10-ty rok, mam svoju pracu velmi rada a zvykla som si na tento styl zivota....praca, volny cas a tak...nieze by som chodila na parties a do pubu, nebavi ma to...skor ide o pohodlnost...a teraz si nie som ista, kedy to dieta mam mat....ci ho chcem a ci nie...na jednej strane som spokojna so svojim zivotom tak aky je, na druhej strane sa neviem rozhodnut, ci uz je ten spravny cas....nieco mi v zivote chyba a viem, ze je to dieta, len neviem ci uz alebo este cakat...na co cakat? ja neviem....je to vazne rozhodnutie a ja nieviem, chcem sa rozhodnut zodpovedne......existuje ten spravny cas? kedy to budem vediet? Ja mam 31 a priatel 37 rokov.......ake to je mat babo? co vsetko sa zmeni v zivote? menili bz ste? olutovali ste toto rozhodnutie niekedY??? prosim, poradte mi, budem vdacna za akykolvek nazor.....samozrejme, zdrzte sa prispomienok o sebectve a podobne, ak sa da.......

mercyy

usiko, vidis, my sme sa brali na sude, nemali sme ani svedkov. Nepotrebovali sme sa zhodnut, ze to bolo pre nas najlepsie a ani dieta sme na to nepotrebovali:) Sme spolu stastni 10 rokov, co spolu zijeme. Dieta nie je na zaplnenie si prazdneho miesta v zivote, ale na jeho obohatenie, je to cosi neuveritelne krasne mat dieta s muzom, s ktorym sa velmi lubis. Ak preskocis svadbu a pojdes hned na dieta, pripravis sa o mnohe veci. Ver mi. Najprv si uzi zivot v manzelstve, ten vztah sa utuzuje a dotvara. Dieta je dalsia uroven vo vztahu, jeho zavrsenim, naplnenim. A co vsetko sa zmeni na zivote po dietati? Vsetko... Vztah nadobudne iny nadych a vy dvaja zacnete zit len pre to dieta. Este stale mas na prve dietatko cas, keby si nanho uz bola pripravena, nemusela by si sa pytat, vedela by si, ze teraz je tvoj cas.

sumienka2525

Ahoj.
No ja si myslim ze ty musis sama najlepsie vediet kedy je ten spravny cas mat dieta.Ale v zhladom k tvojmu veku by som sa uz zacala o to snazit, lebo niekedy to trva niekomu aj dlhsie otehotniet a niekedy to je sup na prve pokusy. Ja som otehotnela v 17-tich rokoch. Mala som strach ako to zvladnem ked som taka mlada a rada som behala na diskoteky a zabavala sa a bala som sa toho ci sa budem o neho vediet dostatocne postarat a milovat ho z celeho srdca. Vahala som aj nad potratom ale nakoniec som sa rozhodla pre dietatko. Bola som pysna na brusko a pocas tehotenstva sa vo mne cosi zmenilo.Ako keby som zrazu dopela. Bavilo ma behat po obchodoch a nakupovat vecicky, vymyslala som mena pre miminko, zrazu som mala iny pohlad na svet.A ked sa mi dcerka narodila to bol moj najkrajsi DEN v mojom zivote. Zrazu som bola mama a mala som pri sebe malicke stvorenie ktore velmi lubim, musim sa o neho postarat a dat mu vsetku lasku. Dnes ma dcera 9 rokov a vzivote som to neolutovala , prave naopak som velmi stastna ze ju mam. Neviem si zivot bez nej uz ani predstavit. Je to moj anielik.

AdamKrt

Dieta je mat dobre vtedy, ak su obaja na to pripraveni....

A kedy to potom nasovat - kedy je najvhodnejsia doba pre dieta, ked je problem v praci, s byvanim atd a furt nieco. Nikdy a vzdy.

Vzdy je cas dobry na dieta. Myslite si snad, ze problem, ze je dnes, ked bude dieta, ze sa nikdy nevyskytne ? Omyl, zivot je dlhy a prinasa mnozstvo situacii, ktore treba riesit za pochodu. Dnes je nieco tak a zajtra to moze byt uplne inac... Aj v case kriz a vojen mali ludia deti. Vzdy je ten spravny cas, lebo niekedy uz moze byt neskoro.

Zivot prinasa tolko situacii, ze nezalezi na tom, ake su teraz. Vzdy sa nieco moze pomrvit a vacsinou sa aj tak stane. Takze je to uplne jedno....

To chce klud a nohy v teple... :)

ADKA00

AHOJ v zivote by som nevimnila tie chvile ,ked som bola tehotna ,prve tehotenstvo som mala rizikove a druhe tiez nebolo bez problemov ,ale ten krasny pocit ze sa v tebe daco hybe a zije to je krasne.A ked sa to narodi uvidis ze ked budes aj plna bolesti ten pocit stastia no to sa neda opisat musis to prezit .Velmi ti drzkam palce a neboj sa deti ved bez nich by bol nas zivot o nicom.

n,,,

ahoj sice ti nepomôžem nejak extra ale viem vystraší ťa to ale tie okamihy keď zistíš že si tehotná a keď to budeš oznamovať manželovi a keď to budeš čakať bude to pre vás nádherných 9 mesiacov len nemôžete mať že no som tehotna tak to donosim ale dajte si že týchto 9 mesiacov bude pre vás tých najkrajších a budte chodiť na prechádzky manžel ťa bude pekne rozmaznávať a ty jeho .. a keď sa to narodí uvidíš to mrňatko a budeš taká hrdá keď to bude rasť budeš tiež.. rada a v tvoj vek je najvyšši .. :) ja som za .. že už b y som mala mať babo aj ja by som chcela tak v tvojom veku mať dieťa pracu máš dobru si povedala tak sa neboj budeš ju mať aj po materskej

MARISA116

AHOJ USIKO NA DIETA SA MUSIS CITIT TY SAMA JA MAM 23 A MAM DIETA A CHCELA SOM HO A TO JE NAJKRAJSIE CO MOZ BYT NA SVETE MAS PRECO ZIT JE TO ZIVOT