Pharmatex-kombinacie

Príspevok v téme: Pharmatex-kombinacie
kaatkaa

ahojte.chcela by som len vediet,ze ci ked jeden vecer si dam pharmatex krem a priatel do mne neejakuluje,je to vsetko v pohode,nemusim sa tak bat?a ci na druhy den mozem pozit kondom ako taky samotny bez toho kremu uz?nenarusi to uz nieco v posve?mozem sa vyplachnut po tych 2-och hodinach po sexe uz uplne?prosim o skusenosti s nim za odpovede dakujem

AdamKrt

Zas ten navod neni uplne jednoznacny. Pisu, ze mydlom sa nemoze robit vyplach, ale existuju aj tekute mydla, sprchove sampony, ktorym by sa mal clovek vyhnut. Tiez si predstavte, ze chvilku predtym umyvate riady Jarou a mate od toho ruky.

Proste pred a po pouziti Pharmatexu by malo byt umyvanie maximalne cistou vodou...

Po kazdej ejakulacii by malo dojst k vyteceniu semena a pouziti noveho cipku, ci kremu. Kedze sa s priatelkou milujem niekedy 2-4, ci 6 hodin, tak po par hodinach, aj bez ejakulacie, uz je to suche, tak pouzivam dalsi cipok. Radsej sa spolahnut na to, ze ta ucinnost moze byt mensia, pretoze ked to oschne, moze to mat ine ucinky.

kaatkaa

dakujem adam,aj ked myslela som ze mi sem odpise nejaka zena ktora s tym ma skusenosti,ale toto je pomoc a cenim si to:)..tym viac ze je od chalana..diky

AdamKrt

Tak to je na Tebe, ci pouzijete kondom, ci nie a ci si date aj Pharmatex. Ale moze sa stat, co ked kondom praskne, Pharmatex uz bude vyschnuty /mozno nefunkcny/ a priatel sa urobi do Teba ?

Lepsie, ako uzit "tabletku po" je dat si ten Pharmatex este raz...

A co sa tyka vytekania, ono to zas vyschne /zalezi ako dlho to budete robit/. A priatel sa nemusi urobit do Teba, ale mimo Teba a do kondomu. Takze semeno vytekat nemusi.

To nevyplachovanie je potrebne preto, aby to v klude mohlo znicit vsetky spermie. Vyplachom by sa totiz mohol Pharmatex neutralizovat a ak je to na nejakom mieste, kde to nezasiahlo, mohlo by sa nieco uchytit. S mydlom samozrejme by to hned neutralizovalo.

A ak ma nieco z Teba vytekat, tak existuju papierove servitky, alebo si daj vlozku, ci tampon na noc a mas klud...

kaatkaa

ide mi len o to aby som nebola morka a spinava..budeme sa milovat mam sa iba poutierat po skonceni a ist spat?neviem ci zaspim s pocitom ze citim aka som morka a podobne..
tak lne ze ci sa mozem aj skor osprchovat,aj bez vyplachovania posvy,alebo pockat po tych 2hodinach

no ano chapem ze po tej dobe uplynutia ucinnosti by som si dala znova krem,ale ked ho nebudeme chciet a iba s kondomom tak kludne mozme iba ten pouzit ano?

AdamKrt

Pharmatex krem ma ucinnost 10 hodin, globulky 4 hodiny. Bral by som to s rezervou, pretoze pri pohlavnom styku to moze vysychat.

Napr. pouzivame globulky a po 2 hodinach vasniveho milovania to uz bolo oschnute.

Po kazdej ejakulacii odporucaju dat novu davku. Samozrejme aj po uplynuti doby ucinnosti.

Osobne vsak po polovicke hodin ucinnosti, keby som pokracoval, by som dal radsej druhu davku, aj ked nedoslo k ejakulacii.

Kazde mazadlo totiz pri treni vysycha.

Vyplach po dvoch hodinach povoluju. Lepsie vsak bez mydla. Ono to dezinfikuje, takze nemusis to ani vyplachovat.