Spoznala som jedného muža..

Príspevok v téme: Spoznala som jedného muža..
lenulka1155

ahojte moj problém je v tom že som spoznala jedného muža.....už vyše roka vždy ked sa stretneme usmievame sa na seba...na disco spolu tancujeme......a teraz naposledy ked som bola vonku sme boli spolu na disco tancovali sme bozkávali sme sa....vymenili sme si čísla....na druhý den ma prezvanal....potom zasa ja jeho ale nenapísali sme si....

ale viem že ked s ním budem na disco zopakuje sa to čo minule..neviem mám urobiť prvý krok a napísať mu?

alebo mám počkať na dalšiu disco a uvidím čo sa bude diať?

ten človek ma tak velmi pritahuje že pri nom strácam hlavu...nikdy som nebola na také veci ako nezáväzný sex....ale keby k nemu príde s ním nemala by som problém ale problém by bol v tom, že ja by som ho chcela na dlhšie čo mám robiť ??poradte mi lebo sa zbláznim

dobrarada

urcite bud dostupne ale v tom zmysle ze mas zaujem ho spoznat ako cloveka .jav onho zaujem najma vo forme rozhovorov ,ako sa ma...co jeho rodina,jeho zivot..zaujimaj sa onho..na telesne teraz zabudni a venuj sa skorej tomu psychickemu,pretoze ak chces kvalitny vztah s muzom ktory ta aj pritahuje musis ho zacat budovat velmi velmi velmi pomalicky a stabilne,,,takze ked sa s nim vyspis to dokazis to mi ver...stav radsej na inteligenciu.

lenulka1155

Liana...323 nie nechcem mu dať hned na prvom ani na druhom či tretom rande ale velmi ma priťahuje......noo bojíím sa že ak budem moc nedostupná tak o neho prídem....ale to nechcem mám o neho vážny záujem...

Liana...323

hlavne mu nedaj na prvom rande, oddaľuj to, budeš mu vzácnejšia a bude si ťa vážiť. Naťahuj ho, buď tajomná a nedostupná. Ale opatrne, aby si oň neprišla.