prvy sex

Príspevok v téme: prvy sex
tararaaa

ahojte ludia. potreboval by som taku radu. mam frajerku-obaja sme este sex nemali..teda suloz nie. neviete poradit aby ju to co najmenej bolelo? ci nie je na to nejaky uvolnovaci pripravok alebo ju mam uplne ze najviac vzrusit??..to nevem ci sa mi podarii:P skkuste napisat nejake skusenosti. alebo aj vy baby! thanx

mandy2

Ja si tiez myslim ze sa urcite nespravila lebo nepoznam babu co by pri prvom milovani hned zazila orgazmus.A uz vobec nie taka co mala predtym taky strach.Prvy sex pre babu je obycajne dost onicom aspon nic take z coho by sa spravila.

lala

pre tararaaa: nechcem byt zla ale myslim ze nebola nepoznam ziadnu babu co by sa pri prvom sexe spravila ak tak to povedala lebo to bolelo uz na nevydrzanie...sorry

olilala

ahojte ja som taky chudak mam dost maly penis. ked stoji ma len 4,5cm :( mam problem s tym pretoze vzdy ked idem do postele s nejakou babou tak sa mi zacne smiat a jedna sa raz aj povracala :( doteraz na to myslim. co mam robit?? plis poradte mi. vdaka

tararaaa

niekto00: bolo to pre nu uzasne..fakt:)) najprv ju to brutal ze bolelo ale o chvilu huhuuuu.. spravila sa skvor nez ja z coho som fakt ze nechapal. ja som s tym mal aj trochu problem z coho som tiez nechapal pretoze sa mi to este nikdy nestalo..

len mam ted trochu strach.. ona mala prave ovulaciu. pouzili sme spermicidny lubrigant aj kondom.nevystriekal som sa jej ani dnu ale tam hore. myslite ze je to riziko?

sixo

prosím poradte ja som mal pohlavny styk prvy krat a neviem či mojej priatelke sa roztrhla panenska blana ako to zistim mala by sa prerušit ked ho tam mala celeho?

ernesta

to musite vediet kedy je ten spravny cas!!ak si neni ste isty...tak sa do toho bezhlavo nerucajte!!!ja som cakala.....5mesiacov...stretavania sa...a6mesiacov...chodenia kym som vosla do postele...a bolo to krasne....

dianka3

Podla mna problem je v tom ze vy si ten sex presne planujete ze kedy ho uskutocnite a ona ma potom viac casu nad tym uvazovat, zrejme mysli na to so strachom a potom vzdy cuvne.Skus tomu nechat volny priebeh proste nic dopredu neplanujte a ked budete spolu a zacnete sa maznat a bozkavat tak skor ci neskor sa k tomu sexu prirozdzene dostanete lebo neda sa odolavat donekonecna, ked vas to raz poriadne chyti, ta nadrzanost, tak potom sa nebudete vediet zastavit :-)

tararaa

dakujem vam pekne za super odpovede. no, hmm..len mam dalsi problem. ja ju nechapem:( snazim sa s nou rozpravat o sexe. ze ci je uz ten spravny cas-chodime spolu 5 mesiacov. do nicoho ju nenutim ani nic. proste sa jej normalne pytam ci by uz chcela. ona mi povie ze ano ale takmer vzdy ked dojde na lamanie chleba tak sa nieco pokasle alebo ze este nie a taketo haluze. ja by som jej to nijak nevycital kebyze povie nie-je to normalne. lenze ona povie ano, ja sa strasne tesim, namotam sa a ked sa stretneme tak nic.. alebo den predtym zacne vymyslat. neviem co si mam o tom mysliet. chapem ze ma strach. lenze neviem ako na to. ona asi naozaj chce len ked uz dojde na to tak prestane. fakt ju do nicoho nechcem nutit. zeby som jej supol nieco na uvolnenie, nejae tie spanielske haluze alebo trochu vinka..no neviem. co si o tom myslite? mam 18 a ona 17. dakujem