Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

predcasna menstruacia

didulienka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či to nie je dáko skoro že som dostala menštruáciu skôr než som mala dostať večninou dostávam v strede alebo na konci pred večerom som si mala dať antikoncepcnu tabletku ale čo som si ju dala hneď zo mňa vyšla lebo som bola chorá a vyrutila ju zo seba zvracala som môže to byť niečo stým spoločne a mala som aj pohlavný styk .. a pustil to do mňa

Myms

Ahojte. Včera som mala plodny den. Mala som vstyk s priatelom (bez kondomu). Kramy mi skončili 25.2,16 a dnes som dostala znovu. Možem byt tehotna?? mohlo sa vajičko oplodnit? neviete mi poradit?? prvy krat sa mi niečo take stalo.

KKKK

Som na tom podobne, 10 dni pred tym ako som mala dostat menstruaciu, som zacala krvacat, ale je to taka ina krv, lebo pri menstruacii je krv skor zrazena a toto co mam ja je taka vodnata krv. na jeden den to skoro uplne prestalo a to bol den predtym ako mi zacala menstruacia. Cize zas krvacam, uz sa citim jak ranena laň :D A teraz sa bojim ze co ak to neskonci? Lebo by som s tym chcela ist k doktorovi, ale nevysetri ma ked budem krvacat. Ale kazdopadne pojdem aspon na konzultacie, lebo ako tak pozeram, nedeje sa to len mne..

fero11111

boze to je normalne podrazdite vajecniky tak sa to spusti cisti nemusi to byt klasicka menstruacia kramy len take malicke na 2-3 dni s malou vlozkou moja to mavala bezne ...

sasena.h

Dobrý podvečer.
27. juna mi skoncila menstruaci a dnes 1. jula mi opat zacala. môze to suvisiet aj s tym ze som v oktobri rodila? je mozne ze sa mi este neupravil cyklus?
dakujem za radu.

Danielaa

Zdravim vas. Mam podobny problem.Dostala som menstruaciu po 2tyzdnoch a nestalo sa mi to prvykrat.Predtym sa mi to stalo tiez a trvalo to zopar dni ale zase potom dostanem uz akokeby normalnu menstruaciu (vtedy ako normalne mala byt od poslednej)a vobec tomu nerozumiem.Neberiem antikoncepciu. Vedel by mi niekto prosim pomoct?

Danielaa

Zdravim vas. Mam podobny problem.Dostala som menstruaciu po 2tyzdnoch a nestalo sa mi to prvykrat.Predtym sa mi to stalo tiez a trvalo to zopar dni ale zase potom dostanem uz akokeby normalnu menstruaciu (vtedy ako normalne mala byt od poslednej)a vobec tomu nerozumiem.Neberiem antikoncepciu. Vedel by mi niekto prosim pomoct?