Ked sa zoznamim s nejakým chalanom..

Lathisha

zufala chyt ho za stehno naklon sa k nemu a povec chcem aby si ma pretiahol a usmej sa ver potom nebudes mat problem kecat o hocicom nech uz to dopadne akokolvek finta je v tom ze sa tak zbavis stresu len mu to povec popripade bud pripravena na sex :)) zaberaaa

zuzic

uprimnost nadovsetko:D ale je to pravda sak chudak aj ten chalan sa musi citit trapne tak isto jak aj ja, takze sa vlastne citime rovnako trapne a vtedy je najlepsia moznost to povedat narovinu. a bude spokojny aj on aj ja:D

alzbee

Diky zuzic:)) treba si uvedomit to, ze zrejme aj ten dotycny sa citi trapne, ked nema co povedat, ked nastane to trapne ticho a vtedy je asi najlepsie to zachranit tou uprimnostou:)

dada111112

ja som sa s jednym chalanom stretla po skoro 10 mesiacoch pisania cez pokec .. strasne som sa toho bala ale rozpravali sme sa 9 hodin v kuse!!!!!! :))) bolo to strasne mile a zlate.. uz sme sa viac krat od vtedy streli a vzdy sa mame o com bavit..::) a je to super.. je to moj NAJ kamos :)

AdamKrt

Ved nemusite spolu len kecat a nudit sa niekde. Nieco zacnite robit. Napr. taka prechadza, ist si pozriet prirodu, galeriu atd. Zamestnat sa niecim. A popri tom Ta nejake temy napadnu.

Napr. co sa Ti paci, nepaci. Nieco o sebe, o nom. Tiez som si myslel, ze s priatelkou nebudeme mat za 10 minut o com hovorit. A teraz mame rozhovory na hodinku, dve... :-)

alzbee

Ked sa ja s niekym novym zoznamim a nastane to trapne ticho, tak to zvacsa vyriesim vetou: boze, ja tak neznsama toto trapne ticho, akoby mi vsetky myslienky odisli...dotycny zvacsa so mnou suhlasi, zasmejeme sa na tom obidvaja a bariera ticha je aspon nachvilu prelomena:))

IQ128

som chalan (25) a mam podobny problem. poznam sa s jednou dievcinou uz dlhsi cas, kamaratka, ale mam ju velmi rad a chcel by som aby tam bolo aj nieco viac a tiez sa s nou nemam o com bavit. a aj ked sa mi podari s nou byt chvilu sam a napadne ma nejaka tema, tak on odpoveda strasne stroho, nerozkecava sa a ja sa potom nemam v konverzacii coho chytit a tiez nastva po chvili to klasicke "trapne ticho". co mam robit ... ?

aleno

no hlavne sa zbav myslienky,ze si zufala,lebo nou naozaj budes,dalej neber to ako problem,ale vyzvu! tem je vela,len sa treba spravne naladit...ak chces zacat nejaku temu,musi to byt nieco,co ta ozaj zaujima,takze zisti co mate spolocne,zacni tym,ze sa ho spytas ake ma konicky,a nehaj nech sa rozrozprava,bude rad,ze ho pocuvas,potom mu povedz,co mas rada ty...potom tema hudba,ake skladby sa vam pacia,co vam robi dobru naladu a tak,...potom sa ho spytaj na detsvo,rodicov,proste rozpravat sa,aby ste sa spoznali..ono to potom pride samo,ak zistite,ze ste naladeni na jednu notu,chapes...filmy,kino,divadlo,dovolenky,treba rozobrat kazdu temu do spiku hehe,praca,skola atd...co rad papa,co ho robi stastnym,co mu vadi atd...tak co??