Samovoľný únik moču

karolina46

Mne na samovoľný únik moču pomohol výživový doplnok Ive, poradil mi ho lekár nech niečo také skúsim, už po týždni to bolo 100 a 1. Stále menej a menej som sa toho bála a viac si dovolila nosiť bledšie nohavice :P

julianasia

to je normalne na to su dobre cviky panvoveho dna napr. kegelove alebo pre tehotne,jogu,brusne tance pozri.nadychnes stiahnes spodnu cast okolo tych oboch vylucovacich organov po chvili uvolnis a vydychnes uvolnovanie musi byt dlhsie.niekolkokrat zopakujes v priebehu dna kdekolvek aj v stoji v lahu=pokrcene nohy najlepsie alebo v sede pri prechadzke.Ked pijes viac vody tak ta viac nuti ist na WC.radsej potom pochlipkavat vodu s flase pocas dna aby voda ostala v organizme. ked vypijes naraz viac vody tak sa ti chce furt cikat.inac pouzi vlozky.to je prechodne.to sa deje kazdemu.niektori nevedia dojst na wc ked maju plny mechur to nic nie je to je normalne.cau,aj ked sa ludia smeju tak im ujde

Mikeee

Dobré skúsenosti mám s Uroval manosa AKUT a samozrejme kegelové cviky sú geniálna kombinácia. Ako na kegelové cviky treba aj trošku viac odhodlania. Ak nie si veľmi športový typ, tak by som si do kalendára napísala každý deň cvičiť a aspoň pol hodinu na to vyhradila, pretože sama viem ako som sa musela premáhať.

pajka_58

Aha, tak to je dobré. Občas mám totiž zápaly močového mechúra, a pijem pritom veľa brusnicovej čaju a kupujem si sušené brusnice, tak by som tým mohla možno predchádzať tomuto problému. A aloe vera gél pôsobí ako? Vďaka za nové informácie :)

Ivka 1

Brusnicové preparáty sú veľmi dobré na riešenie zdravotných ťažkostí v oblasti malej pánvy. V kombinácii s aloe vera gélom sú ešte účinnejšie.

pajka_58

tak odkaz mi bol zmazaný, ale tablety sa jednoducho volajú tekvicové tablety. Navyše jej pomáhali na ťažkosti v klimaktériu - trpela na potenie, návaly tepla a nespavosť. Myslím, že sa mám na čo tešiť. Tyhle ťažkosti ma trápia často počas menštruácie, takže v prechode si myslím, že to bude ešte horšie.

pajka_58

myslela som, že brusnicové preparáty sa skôr používajú na zápaly močového mechúra a nie na unikanie moču. Viem, že sú dobré tekvicové preparáty. Extrakty z tekvice majú priamo posilňovať svaly močového mechúra a tým pádom nedochádza k úniku moču. A určite sú dobré aj cviky na posilnenie panvového dna - myslíš že sú na to najlepšie Kegelove cviky. Sama s tým našťastie skúsenosti nemám, ale mama na to jeden čas trpela ... Užívala priamo toto www.unikatnilekarna.cz

Ivka 1

Nori skus cvicit cviky na posilnenie panvoveho dna a tak posilnis aj zvierace mocoveho mechura : www.depend.sk
a bolo by dobre aj pitie aloe s brusnicami,to tiez velmi pomaha pri tazkostiach s unikom mocu.Viac na maile ak chces napis.