praca v anglicku

levicaaaaa

smutnučkááéé: a nebude ti to už jedno v roku 2050 ? :D lebo mne osobne určite áno :D budem dakde najskôr asi okopávať svoju kvetinovú záhradku a pozerávať doobeda telenovely :D

smutnučkááéé

som počula že od roku 2050 či dajak tak budeme do Veľkej Británii potrebovať Vízum!!!
Dávali to na TA3 a neviem kedy to aj hovorili na Markíze a na JOJke,-je to pravda????

chezz

Ludia VB je v unii, takze ziadny pas..
Pas potrebuju len narodnosti mimo unie....
Isiel som tade asi 100x a vzdy na obcanku...Som vodic kamionu....takze bez PASU

JankaUK

Tiez pracujem v UK aj s manzelom, pozname tu dost ludi zo Slovenska a nikto nemal problem ak si zo sebou doniesol len obciansky. Praca sa stale vybavila, home office a insurance number tiez, takze nic nelegalne a v pohode bez pasu.

MARISA116

MAJOCKAAA JA TU ZIJEM US DLHY CAS A VIEM AKO TO TU BEHA MOJ MANZEL TERAS PRACUJE BEZ CONTRAKTU A NEPOTREBOVALI ODNEHO NIC ABSOLUTNE A PRITOM PRACUJE U FABRIKOJ ALE VIPLATNE PASKY MU NEDAVA DAVA MU KES..A VISKUSALA SOM US VELA AGENTUR ALE BEZ PASU NEREGISTRUJA MOZNO TAM KDE SI TY JE INAK MOZE BYT ...

majočkaaa

lili nijako nelegalne som nepracovala, pracovala som cez agenturu, isla som tam na tri mesiace, a bola som zaregistrovana na vsetkych uradoch, tak isto som mala vybene insurance number, aj na home office, len tam som uviedla ze som tu kratsie ako na tri mesiace a ze mam len jeden doklad a do troch tyzdnov mi vsetko vratili, v agenture som oznamila ze sa registrujem na home office-vlastne to aj oni hlavne odomna ziadali-a ze nebudem mat original obcianskeho, tak si ho prefotili a za aten cas som ho nikde nepotrebovala, lebo inu pracu som si nehladala a vsetky vybavovacky som uz mala.takze ziadna nelegalna praca, a

majočkaaa

lili ja som bola minuly rok v UK bez pasu lebo ho ani nemam a v pohode som si nasla pracu, pytali odomna nieco cim sa preukazem dala som im obciansky a bolo.nikde v agenturach si nepytali ze potrebuju pas