male pysky

mlady

podla mna to je krasa ..tie pisky moja nezufaj urcite to nikomu nebude vadit ak ano tak jedine somarovi lebo somar si neceni zensku krasu ..

Jecco

lussy7, prepač, ale nevieš o čom píšeš!!! máš krásu, ktorú si nevažiš!!Máš "poklad" medzi nohami,tebe to prekáža??? tak sa ozvi, presvedčím ťa o krasnej pravde

xyxyz

boze ved je to uz smiesne...coho su schopne zeny kvoli chlapom...sorry ale ak ti nejaky chlap povie ze sa mu nieco na zenskom tele hnusi, ja neviem male pysky, velke pysky atd..tak chcem vidiet aky dokonaly je on...zeny by neviem co dali zato aby sa chlapom pacili a muzi?ti len sedia a skrabu si vajca a kritizuju...ved ludia sa maju navzajom brat taki aki su,prirodzene..a nie sa trapik kvoli takymto blbostiam...chlap, ktory by sa vedel po sexe rozist so zenou kvoli takejto veci, je chudak

ell

potrebujem radu :( na malych pyskoch sa mi objavuje niečo take ako husia koža...som zufala..neviem či to nie je HPV virus :( prosim poradte

lussy7

Mám tiež problém s tými malými pyskami...prečnievajú mi cez tie veľké...asi tak 1-2,5 cm!!! veľmi ma to znervózňuje... mne sa to vôbec nepáči,ba až hnusí...hlavne keď sa tam oholím,je to veľmi vidieť...pri chôdzi alebo iných činnostiach mi to až tak neprekáaža,viac mi to z toho estetického hladiska prekáža!Mám priateľa a veľmi sa schyľuje k tomu,aby sme mali pohlavný styk...no lenže sa veľmi hanbím za tie pysky,mám z toho strach,že čo mi na to povie,ak to uvidí...viem že by ma vysmial!nemám odvahu mu sa s týmto mojím problémom zveriť! je to celé úplne shit! A neviem pochopiť to,že od čoho to tak visí...prosím Váas,ak niekto má s týmto nejaké skúsenosti,alebo problémy a vedel by aspoň trošku niečo o tom hovoriť,tak pls napíšte!!! :((( ďakujééééém!

dr. vemeno

Nedala by si mi svoje tel. cislo ?, myslim ze to treba podrobnejsie preskumat a uvedene teorie odskusat v praxi !