bolestiva menstruacia

janík

ak natrafíte na dobrého akupunkturistu,bolesti môžu zmiznúť už po prvom sedení,cysty po 4 až 6 sedeniach-skúste to!

anka21

dobry je aj cajik GYNASTAN alebo AFRODITA, volne dostupne v lekarni, a hlavne si musis davat bacha na prechladnutie, lebo potom to fakt nehorazne boli, ja beriem aj tabletky od bolesti NIMED ale tie ti predpise len gynekolog...v lete mam v pohodde menstruaciu, ale ked pride zima a staci mi trochu prechladnut tak mam krce na odpadnutie...lekar mi povedal ze ani porodne bolesti nesu take silne ako menstruacne krce, a ja mam k tomu este aj cysty na obidvoch vajecnikoch takze aj to sposobuje tu bolest, ale najviac ti pomoze lekar...

lenka22

no ja som mala take iste problemy pocas celej strednej skoly... existuju aj tabletky aj kvapky, myslim ze sa to vola algifen, a malo by to pomahat. Ja osobne som mala ten problem ze mi vsetko zabralo 1x max 2x, takze mi doktorka musela vzdy vymyslat nieco nove... Teraz papam antikoncepciu uz asi 4-5rokov a nestazujem sa, ani by som nevedela ze mam kramy keby som to nemala vypocitane, vobec ziadne bolesti... Ale skus ist aj za gynekologom, mozno on ti bude vedeit lepsie poradit tabletky na bolesti a nemusis brat antiku :)))