Tetánia - panická porucha

Príspevok v téme: Tetánia - panická porucha
Lala1234

Dobry den,

asi pred 2 rokmi mi diagnostikovali tetaniu, no v podstate mi nikto nevysvetlil co to vlastne znamena. Pocas tohto obdobia som mavala panicke ataky, ktore vsak po urcitej dobe odzneli a tak som sa k tomu nevracala. Co ma vsak trapi skoro neustale je trpnutie pravej casti hlavy, ruky a tvare.(mam problemy s krcnou chrbticou a skoliozu od malicka) V poslednej dobe som zacala mat panicke ataky omnoho castejsie, spojene so strachom o vlastny zivot (ze mam nador na mozgu, kedze v mojej rodine sa az privelmi casto toto ochorenie vyskytuje).
Dnes som bola za neurologom, aby mi uz konecne zistil pricinu mojich problemov, no on miesto tohto aby zacal patrat po fyziologickej stranke veci, bez mihnutia oka mi nasadil Elify XR a Xanax. Neviem, citim sa zvlastne, podla mna na vec isiel uplne opacne - teda mal najprv zistit ci povod mojich problemov nie je vo fyzickom stave a az potom patrat po dusevnych problemoch. Neviem ci mam tie antidepresiva vobec brat, zda sa mi toho strasne vela na zaciatok. Chcela som ho poprosit o mageticku rezonanciu, no povedal mi, ze najprv to treba vysetrit psychoanalyzou a potom sa uvidi.
Poradi mi niekto prosim?

[zruseny12]

ak mas POTVRDENU TETANIU...musis teraz zistit,co ti ju sposobuje...
daj si do googla TETANIA tam by sa ti mali ukazat nejake clanky...
inak tetaniu moze sposobit
nedostatok vit.a miner....zle travenie-nevstrebavanie zivin...
...pristitne telieska
...hormony/treba ist k zenskemu a dat si urobit hormonalny profil/