problem

TITI55

aj ja si myslim ze by si k psychiatrovi mala ist...aj ja som na tom bola tak ako ty a povedali mi ze je to z krcnej chrbtice ale nakoniec to bolo v psychike

Lucinka99

ahoj ja mam tiez ten problem uz pol roka zhorsuje sa to v tom ze uz ani von nechodim a ked si predstavim skolu tak konec...poviem vam bola som na roznych vysetreniach , teraz berem lieky na krcnu chrbticu mam tam blok, ze ked to neprejde(ten pocit) ze tak to je psychicke.Ja som si to spravila sama asi.Moc sa sledujem , a stresujem.Je to na nervy.U psychologa som bola ta mi nepomohla.Psychiater ma asi caka:///

veve

ahoj,ja mam tiez presne take priznaky ako supka...bola som aj na krvi,aj vyteroch hrdla,krku..a vsetko negativne.. vase prispevky su uz starsie..tak sa chcem spytat ci to preslo,alebo co vam zistili za chorobu..

claudia

lekár !!! nie je to normále, ale ak je človek v strese alebo má migrénu je to skoro previdelné pocit zvracania ale aj na to je liek.

alfa

moze ist aj o dlhodoby zapal hltana alebo hrtana, kedy prislo k zdureniu a to moze tieto priznaky vyvolat. v kazdom pripade-lekar

mamicka

choď radšej k lekárovi, nech Ti porobí základné vyšetrenia, krvné testy a pod. Ozaj, nemáš ten zlý pocit v hrdle zo žalúdočnej kyseliny?