stare klasicke omalovanky

Príspevok v téme: stare klasicke omalovanky
nikollka

ahojte dievcata, mam na vas jednu prosbu. moja sestra je v takom veku ked ju bavi vsetko malovat a tak lenze dnes je velmi tazke najst omalovanky, skoro nikde nic nemaju a aj ked maju tak su take skarede neviem, proste o nicom. nemate niekto doma take tie starsie omalovanky, ciste, nove? alebo neviete niekde kde by sa dali kupit?? ja si pamatam, mne mamka kupovala take velke hrube, viem ze vela ich bolo od disneyho, ale neboli take ako dnes, nemali predlohu obrazok vyfarbeny, alebo bolo tam vela stran, pekne obrazky. alebo potom take obrovske stvorcove, filnstonovci alebo levi kral, neviete kde by som take mohla niekde zohnat???

nikollka

praveze v tych papiernictvach nemaju nic vobec :( aspon u nas v KE, v tescu nehrozi a v panta rhei som nasla par takych tych malych krtek a vcelka maja, ale ja som myslela na tie stare , ale tie sa uz asi nevyrabaju :( mne sa strasne teraz nepacia tie nove, a vselijake tie pracovne zosity, proste take stare klasicke omalovanky... alebo si pamatam este na take velkonocne co boli, boli neskutocne hrube asi okolo 100 stran mali ked aj nie viac, a plno obrazkov ale bez predlohy, alebo aj take zo vsedneho dna tiez take strasne hrube, a teraz nikde nic take nemaju :(

vevericka

v panta rhei, ci ako sa to pise.. v poluse(ak si z BA, maju kopu vseliakych..aj disneyovske aj take klasicke, kde bola jedna strana farebna a druha bola na vymalovanie a rozne pracovne zosity