To pochopí len dievča

Príspevok v téme: To pochopí len dievča
marko polo

Ja som chlapec no mám pár kíl navyse ako ale nic extra mam 185 cm 90kg lenže všetko čo priberiem mi ide do hrudníka jedna spolužiačka mi poradila aby som sa skúsil zmerat podla tabulky no a vyšlo 85B ako tak som skusil niakú tú podprsenku a je to celkom ok ale nemate tip na niakú menej nápadnú nieje to gynekomastia s tou podprsenkou vysla namna aj doktorka no tak ak možte tak niaka holka poradte aku? nemam sajnu no ta čo mam tak tu vidno pod všetkým poradte .

mara

poradila by som ti aby si skusil zajst za nejakym lekarom. mozno mas problem s hormonmy. skus ist na nejake vysetrenia. mozno tam by mohla bit chyba.drzim palce

marko polo

Ahoj to asi nie noemôžeš niečo blišie o tom tielku a to asi nechcem ide tam o to že to všade lieta pri sporte

**

Ahoj.Prečo chceš podprsenku? Ja som to nepochopila. Neviem na čo sa pýtaš, ty chceš len zakryť bradavky? na to ti postačí bolero-to je také akoby odstrihnuté tielko, nosia to poväčšine dievčatá, ktorým len začínajú rásť prsia, ale aj dospelé ženy. a pokial chceš dvihnut, tak s kosticou, ale to asi nechceš. daj vedieť

asd

si robis srandu, ze tu vymyslas sto roznych tem a pises o tom istom? Ale ked ta to tak trapi, no neviem ti poradit. Treba poskusat :)))