Privolanie menštruácie

Mangoo

Ahojte, mam 17 a dnes je 13.7. A 19.7. Ideme na dovolenku. Menzes mi meska uz 8 dní a pred troma dňami som bola u gyn. Dali mi injekciu a nič. Len som mala zo zaciatlu velke bolesti nohy a miesta kde mi to pichli. Vino a kupel nepomáha. Naozaj vas prosim o radu lebo v takomto stave nikam nepôjdem a uz som v ublnom zúfalstve. Prosím o radu. Co vam pomohlo??

Nel88

Dobry den mam 17 r a chcem sa vas...mam chlapca s ktorym raz za cas spavam..ide o ti ze mi meskaju kramy 3 dni co sa u mna velmi cazto nestava a namiesto toho mam vytok ..nemam ziadne bolesti ako pred kazdou menstruaciou...mala som tento mesiac sex ale bol chraneny (kondom)...dakujem za rady..krasny den prajem

akinom007

Collie/ to sa stava ze v zaciatkom byva menstruacia nepravidelna, kludne moze meskat aj par mesiacov. Ak chces mat istotu kde je problem chod ku gyn. ale aj tak ta odbavia z predpisanim antikoncepcie koli cyklu myslim co je podla mna zbytocne v tomto pripade. Ja som dostala napr svoju prvu menstruaciu 1.6. 1996 :) druhu som dostala az v novembri, tretiu v decembri a potom az vo februari zas, a celkovo prve dva roky som potom dostavala v rozpati 28-45 dni. Po 2 rokoch sa to same upravilo na pravidelnych 31 dni.

Jessizat

Ahojte,chcem vám podariť mne menštruácia meškala 7 dní no odporučili mi si kúpiť alchemilkový čaj. Aj som si ho kúpila vypila som ho poobede a večer a ráno sa zobudím a dostala som. Naozaj to pomáha skuste ;)

Collie

Ja som prvú MS dostala tento rok v máji a druhá mala prijsť 1.júna. Keď meškala pár dní brala som to s rezervou ale už je júl a stále nič. Sex som nemala, ale rodičom to povedať nechcem lebo mi ma už hnali k lekarom. Zišla by sa fakt účinna rada

Michaella551

trubecka: kramy ti mozu meskat kludne aj z toho stresu. Ak si bola chora a brala nejake lieky, tak aj tie mozu byt pricinou... Btw. skus pouzivat kalendar na www.zienky.com tam pri zadani svojich dni v grafe uvidis ako sa menstruacny cyklus "lisi" od normalneho ocakavaneho cyklu..

trubecka

HELP!!!!! Meskaju mi kramy 5 dni :( na isto vieme aj s chalanom ze sa do mna nevystriekal (mam stresy, pretoze ma otec v auguste zmlatil a vyhodil z somu ... od vtedy sa taham s nim po sudoch a este mi davaju zabrat aj v skole ...) moze to byt ze mi meskaju zo stresu alebo som tehotna ??? Prosim odpovedzte mi ...

trubecka

HELP!!!!! Meskaju mi kramy 5 dni :( na isto vieme aj s chalanom ze sa do mna nevystriekal (mam stresy, pretoze ma otec v auguste zmlatil a vyhodil z somu ... od vtedy sa taham s nim po sudoch a este mi davaju zabrat aj v skole ...) moze to byt ze mi meskaju zo stresu alebo som tehotna ??? Prosim odpovedzte mi ...