--Bolesti Hlavy v Zatilku+Unava--

Príspevok v téme: --Bolesti Hlavy v Zatilku+Unava--
lukas l.

Dobry Den. Mam caste bolesti hlavy v zatilku sprevadzane unavou.Za pravym okom pocitujem tlak. ked sa nanho pozriem v zrkadle vidim na duhovke (na strane k nosu) ,ako keby sa my rozpadala. Zistujem ze tie bolesti zatilku su tym vecie cim ja v okoli viac svetla. Vsetko sa my to zacalo asi pred 4 rokmi, tym ,ze som v noci neved spavat.. lahol som si do postele a vkuse som nada dacim rozmyslal aj ked som bol tak unaveny ,ze my bolo as na odpadnutie. O 1/2 roka neskor sa mi zacali tie bolesti hlavy a neopisatelna nesustredenost. najprv som si myslel ,ze to je iba nejaka chripka. Ale ked to neprestalo ani po roku navstivil som doktora ,ktory ma poslal na vysetrenie pecene .. tam my zistili ,ze mam zvysene ASLO. ale nevedia preco.. na ultrazvuke som pecen mal v poriadku. V poslednych dnoch mam uz dost tazke depresije.. Neviem co dalej niekedy prespim cely den a rano sa zobudzam stale ako keby som bol 2 tyzdne na nohach... Prosim Vas poradte my dakto::

mjanik

lukas-najskôr preliečiť krčnu chrbticu,ak by nezabrala,tak potom sa venovať pečeni-akupunktúra
anemarinka-ak ide iba o zápal hrdla-preliečiť pľúca (žalúdok ?),ak ide o mandle (angína),tak preliečiť slezinu.....

anemarinka

ahojte prosim vas mam bolest hrdla a citim sa strasne unavena,nic sa mi nechce,toci sa mi hlava,a mam nechut k jedlu a nic sa mi fakt nechce,nevite co to mam???mozem to mat aj mononukleozu???lebo moja kamaratka to mala asi pred 4 mesiacmi a ja som asi pred 4 dnami snou pila z jednej flasky.

inka

ahoj lukas,naozaj neviem co presne to je ,len tolko ze je to infekcia nejaka.a co ti povedali ,nic okolo toho alebo neake liecenie antibiotika a lebo co?som zvedava,tak nieco popis a ja skusim zistit co to je.a ozaj nemusis mi vykat,ja nie som az taka stara,ja mam len velke deti..

inka

Lukas,samozrejme ze sa z toho dostala.ale ja som nepovedala ze aj ty mas mononukleozu ,ja som ti len chcela povedat aby si siel lekarovi a trval na tom aby ta vysetril a on rozhodol co ti je.a priznaky ktore opisujes mala aj moja dcera a tiez jej pol roka nevedeli zistit co jej je a nakoniec sme natrafili na lekara ktori jej urobil kompletne vysetrenie na moje trvanie a tak sme to odhalili.a mononukleozy sa nemusis bat ak by si ju aj mal.ten nazov je taky strasidelny a ludia s aboja nepoznaneho a aj ja so sa zlakla ked nam to lekar oznamil ale potomnam vysvetlil co je toza chorobu a musel adodrziavt urcite zasady ale dnes opat sportuje studuje na vs a je ok.takze daj mi vediet ako si dopadol a budem ti drzat palce.lebo viem ze neistota sa zapisuje do naseho podvedomia a potom su z tohozbytocne depky a hlavne spekulacie co mi vlastne je.

lukas l.

Diky fakt .. ste velmy dobry clovek. Pojdem sa tam objednat .. a ked daco zistim napisem vam... A este jedna otazocka.. Vasa dcerka sa z toho dostala?

inka

ano,lukas uzliny su za uchom ako ked mandle bolia.najlepsie urobis ked pojdes k lekarovi a povies mu kde ta to boli a spyataj sa aj na tu mononukleozu a ze sa dlho citis zle.vies ja som tak chodila s dcerou a bola uz tak aunavena ze ked prisla zo skoly tak spala a spala.a aj tak bola unavena,prestala dokonca hrat oblubeny basketbal a stale mala vysoke aslo,tak sme isli na krcne ci nema anginu a lebo co a nakoniec som s nou zasla n aimunologiu a tam nam povedali ze je to momonukleoza.musel adrzat dietu
a uzivala neake lieky na imunitu.uz si presne nepamatam ako s avolali mozem ti to zistit a wobenzyn.ale fakt netrap s azbytocne co to je a anito neodkladaj,lekar ti najlepsie poradi

lukas l.

a kde su presne tie uzliny? nie su nahodov medzi uchom a sankovym klbom? , lebo ked otvorim tak viac usta pocujem take ako keby praskanie az mlaskanie.. a este z toho miesta citim ako keby take teplo alebo co... Moze to byt ono?