Posudok pracovného lekára ma pripravil o prácu.

Príspevok v téme: Posudok pracovného lekára ma pripravil o prácu.
f1

Lekár mi napísal posudok na moju chorobu(chronická epikondylitída rad.humeri bilat. lahkého stupňa)a moj zamestnavateľ ma prepustil lebo pre mňa nemá prácu.Obsah prace ktorú nemôžem vykonávať(Rizikovými pohybmi , ktoré môžu stav zhoršiť sú práca s kliešťami,lopatou,kladivom,nadmerné pohyby vlakťoch max.flexie,extenzie,rotácie dlaní,dvíhanie bremien pri max.roztiahnutí prstov rúk.)Som vyučený banský zamočník a z týmto posudkom a výučným listom si nemôžem najsť prácu.CHCEM SA SPÝTAŤ ČI MAM NAROK NA IN.DOCHODOK?Za odpoveď vopred ďakujem.

repka ladislav

Vážený pane,
zájal mně Váš případ, protože jsem byl v podobné situaci v roku 2005.Též by mně zaujínalo jak to vypydá s Vámi nyní-dnes.Já osobně jsem to řešil soudní žalobou vůči zaměstnavatelia uspěl jsem z titulu diskriminace ze
zdravotních důvodu!Také jsem získal sadisvakci v podobě z stáhnutím výpovědě zaměstnavatele a rovněž finanční zadostučinšní. Obratte se s důvěrou - rád poradím !

masti

Ahoj, dobre by bolo spytat sa na to odbornika z oblasti Socialnej prace a rodiny, vybavuju dochodky ako starobne , vdovske tak aj incvalidne. Maju svojho posudkoveho lekara, bolo by vodne nastivit nejaku pobocku a informovat sa.Osobne Ti malokto vie poradit, ked nevidel spravu a ked nie je posudkovym lekarom v tejto oblasti.