jejda kedy uz bude slnecno??????????????????

Príspevok v téme: jejda kedy uz bude slnecno??????????????????
koralka0202

strasne ma stve ze mam prazdniny a furt len prsi...som z bratislavy chcela by som sa ist kupat opalovat hrat voleybal ale jednoducho slnko je furt niekde skrytee....neviem ...ked takto furt prsi mam z toho depky....sak na dovolenku nikde takto nejdem a doma sa fakt nudim ked prsi...a najlepsie je na tom to,ze z najblizsich 10 dni nema byt ani jeden slnecny:(no len som chcela vyjadrit ze ma to stve...:D

salala

a tu u nas zase hrmi a hrmi ak o zivot...zase bude burka :(( strasne to je uz...ale este stale svieti aj slnko, len ktovie dokedy, ze?s

alzbee

Shelly66: heh, no to si napisala, akoby kazdy jeden clovek mohol zo skrine vybrat minimalne 1000 eur a odist si na dovolenku :D :D kiezby to bolo tak lahke...hned by som tu nebola...ja tiez nepotrebujem nejake extremne horucavy, ale mohli by byt aspon tych 28stupnov a hlavne to slniecko...ved kazdy je vtedy hned stastnejsi:))

salala

ja si tiez myslim, ze toho dazda je uz dost. ved tusim uz ale tyzden aj pol alebo dva v kuse prsi, a ked nie, tak burky, prehanky, je to naozaj na nervy...ja som na tom ako ty koralka, len depky z toho mam, nic sa neda robit, nikam ist.. a doma ma nic nebavi, aj keby som mohla urobit kopu veci, ale nechce sa mi :(( tak snad bude krajsie, lebo fakt je to strach a hrooza..este ze idem na dovolenku, snad aspon tam bude pekne pocasie :))

Shelly66

Váž si, že je takéto počasie, lebo to bude ešte horšie: čítala som na internete predpovede na leto a tie uvádzali, že v júli má byť priemerná teplota 16,5 stupňa a v auguste len okolo 15 stupňov priemerne. A okrem toho má veľa pršať. Mne osobne také leto vyhovuje, kto chce horúčavy, nech ide do prímorských krajín.