Môj brat

Príspevok v téme: Môj brat
marianka

Veľmi by mi niekto pomohol, ak by mi niekto napísal čo robiť!!!!!!!Ak by som to písala od začiatku, tak pri tom strávim veľa času, takže len stručne. Mám 3 súrodencov, staršieho brata \"35\", mladšieho brata \"28\" a sestru \"20\".Takže všetko sa to začalo ked môj mladší brat začal hrať automaty a mal veľké dlhy, vždy si nejaké tie peniažky pýtal, alebo potiahol od mamky, alebo ocka. Stal sa závislím a narobil veľké dlhy, z ktorých mu mamka pomohla sa vyhrabať. Teraz žije v Anglicku so starším bratom. Môj problém spočíva v tom, že aj ked môj brat toľko čo sa naklamal a navymýšľal mojím rodičom je stále najlepším synom na svete.Je to až neuveriteľné, ako mu môžu moji rodičia po tom všetkom veriť, nikdy nehovorí pravdu....VŽDY SI LEN VYMÝŠĽA.Ja som vydatá, mám super manžela a syna, byt, chatu, stále nové auto... vlastne všetko,čo si môže človek priať...Stále sa snažím aby som toho mala viac a viac, kedže som ambiciozna a pracovitá. Starší brat sa oženil, má syna, potom sa rozviedol ale nadalej má so synom krásny vzťah a vlastne už sa žena k nemu opäť nasťahovala do Anglicka, kedže stále od neho žmýkala peniaze, chcela ich žmýkať priamo z Anglicka....všetko to zahrala, aby to vyzeralo že to robí kôli synovi....ale ona je len veľká hnusná harpia rozviedla sa s ním kôli inému( ktorých bolo podľa mojích informácii dosť, nie jeden)brat jej po rozvode nechal všetko, hoci k nám prišla s jednou tesco taškou\"ale to už som odbočila od témy\" Ide proste o to,že ja sa mám so všetkých najlepšie, nikdy som rodičom neublížila a aj tak som tá najhoršia dcéra na svete....POVIE MI NIEKTO PREČO??????????

hjhj

presne tak, oni vidia ze ty si ok, ze nepotebujes az taky dohlad nad tym co robis...kdezto tvoj brat je asi labilnejsi a lahko sa necha zmanipulovat, preto sa o neho viacej obavaju...
Z druhej strany pacilo by sa ti keby rodicia zavrhli tvojho brata? snazia sa.
Chapem ze s tvojej strany to vnimas inak to je normalne.
Kazdy sa v niecom citime ukryvdeny.
Predstav si ze ty mas 4deti... a vidis ze 3 sa vedia o seba postarat a jeden staale upada do problemov, milujes svoje deti rovnako ale vies ze ten jeden predsa len potrebuje tvoju stalu ruku aby sa nevysmykol z cesty... Mozno pri nom by si sa citila ze si zlihala vo vychove a staaale sa to budes snazit dobehnut ...mozno aj tvoji rodicia to tak citia, proste sa citia vinni za to ze tvoj brat nestoji pevne na vlastnych ako TY ...
porozpravaj sa s rodicmi, ale nie vycitavo- to moze uskodit
pa

sjella

ahoj. velmi by som chcela ti napisat preco, ale.. naozaj neviem.. Z coho prameni tvoj pocit, ze si najhorsia na svete? Iba z toho, ze tvoj brat napriek tomuto vsetkemu je, zda sa, milovanym synom? Hm, ale to este neznamena, ze ty si neico menej.. Mozno rodicia len nemaju pocit ze teba treba nejak "chranit.. proste vidia, ze sa mas dobre, si sebestacna.. Opytala si sa ich niekedy preco? resp. povedala si im o svojich pocitoch?