palcovanie, je to ok?

Príspevok v téme: palcovanie, je to ok?
le

ked palcujem svoju priatelku, ju potom boli uz len na dotyk, niekedy aj podbrusko. robim nieco zle?.. hm, ona ma rada dost take drasticke zaobchadzanie, az sa jej cudujem, drsnacka to.. ale nechcem aby jej potom bolo zle, nikedy az ide svetla krv (uz 2 krat), az tak brutalne sa jej paci.. aj ked hovori ze som super, sa niekedy o nu bojim. je potom taka horuca, lica cervene, a dolu ju to dost boli...

le

ernesta- nie kvoli tomu!!! ja chcem proste aby jej so mnou bolo co najlepsie, najprijemnejsie.. a okrem toho som ju omnoho viac krat urobil ako ona mna. niekedy som mal pocit ze je to jednostranne.. ked som unaveny sa mi fakt nechce, no i tak to robim! jej sa potom chce spat a casto nema chut ma robit :( ona ked chce spat tak ma nerobi a ja aj ked som unaveny tak.. takze asi tak!! ale o to nejde, som sa pytal nieco ine, ci robim nieco zle..

ernesta

le...ty si ale sprosty!!!tak ty to robis iba preto lebo ona ta potom "vyfaja"?keby ze som to pocula od mojho priatela....chlapec ani nestihne zareagovat...a ma pochlebe!!!

le

na sucho isto nie, ved tecie ako pracka, a isto to nerobi kvoli tomu ze sa to mne paci, ona mi aj povie ked sa jej cosi len trochu nepaci.. vies ako sa na nej nadrem? mne sa to ani nechce, ale potom mi pekne vyfaja... :) lizat ju je zbytocne, ju to len stekli i ked pritlacam jazyk.. hej, asi je zodieram sliznicu :( mozno to bude i kvoli tomu vzduchu, zvacsa ked lezi, ale i po stojacky..

--

si myslim,ze jej zotieras sliznicu, tak asi preto ta krv.a ked robis prudke pohyby dnu a von, mozno sa pumpuje vzduch?tak mozno aj z toho bolest.alebo zalezi v akej polohe je ona..