palcovanie, je to ok?

Príspevok v téme: palcovanie, je to ok?
le

ked palcujem svoju priatelku, ju potom boli uz len na dotyk, niekedy aj podbrusko. robim nieco zle?.. hm, ona ma rada dost take drasticke zaobchadzanie, az sa jej cudujem, drsnacka to.. ale nechcem aby jej potom bolo zle, nikedy az ide svetla krv (uz 2 krat), az tak brutalne sa jej paci.. aj ked hovori ze som super, sa niekedy o nu bojim. je potom taka horuca, lica cervene, a dolu ju to dost boli...

xyz

dakujem,le je asi vynimka...ale zlaty,ked sa o nu boji.mal by ju poslat nech sa informuje,ak to nie je obzvlast "nebezpecne",tak nech si nerobi tazku hlavu. alebo nech uberu...alebo zabehne do sopu.

gomez

vieš, že by som si s tebou nedovolil nesúhlasiť.
Teraz mi ale nešlo o ňu, ale o le. On má z toho komplexi. Ona keď bude chcieť tak povie.
Ale ináč nech sa páči, aj mne sa to páči tvrdšie...

xyz

jozef ma pravdu:Uvedom si,ze pri vzruseni sa prah bolesti posuva nizsie a teda to ona nemusi citit, ale prejavi sa to prave potom,tym co opisujes.
aj mne by to vyhovovalo ako jeho babe,a vtedy by som nemyslela na nasleky.a myslim,ze by sa to stale opakovalo...lebo ak je taky drsnejsi sextyp.tak by pri tom vsetky nasledky hadzala za hlavu.pravidelne.
ale poradit s lekarom by sa mala,aby si nenarobila problemy pri takej drsnackej pravidelnosti.

gomez

...trochu ano, ale tu je práve ten problém že či je toto adekvátne. Myslím, že keby som ťa vyšúchal do krvi a nepáčilo by sa ti to, tak by si my to povedala. Alebo by si si jaskynku ozdobila cesnakom a krížikom...

gomez

xyz, mne napadlo presne to isté. le píše, že ju to bolí POTOM, nie počas toho. A okrem toho, asi by povedala že jej to nevyhovuje.
Nemá náhodou nesmierne dobre vyvinuté trojky?:))

jozef1010

Le nerob to prstamy, lebo naozaj jej pri tych drsnych pohyboch zotieras sliznicu posvy.Uvedom si,ze pri vzruseni sa prah bolesti posuva nizsie a teda to ona nemusi citit, ale prejavi sa to prave potom,tym co opisujes.
Kup si umely penis, velkost asi podla toho,kolko prstov "tam" dostanes a mozno trocha vyhnuty do bodu G.Problemy s krvacanim nebudu.

xyz

le,ty si taky zlaty :-))
ale ja ti poradit neviem.mozno ked to chce tak tvrdsie,bez vedlajsich ucinkov sa to nezaobide.