Pamet

orechy

orechy na ranajky ! tie pravidelne pridavam svojmu synovi do jogurtu alebo kde sa da..., mozem povedat, ze ma vybornu pamät, v skole maximalne sustredeny a pri pisomkach mu pomaha to, ze si vie predstavit, kde danu vec cital, dokonca aj cislo strany si pamäta. tie orechy mi odporucil neurolog.

ejmy

a inak spánok je naozaj dôležitý, lebo ak je pamäŤ oddýchnutá a nie je preŤažená, tak dokáže pracovaŤ lepšie, takže v noci min. 6 hod. spánku alebo niektorým aj viac, ael tak pod 6 hod. by to určite klesnúŤ nemalo a hodinka po obede tiež nie je zlá, no keď po obede to už nejde, tka si určite nájdi chvíľu as skús trošku zrelaxovať.

no a teraz idem ešte pohľadať tie články.

ejmy

0vecka

dobrá téma, tak len neber tie vitamíny, čo sú ževraj na zlepšienie pamäte, skúšala som a nič nepomáhajú.

skôe zlepšiť sústredonosť a pod. dosť som o tom čítala, sícev časopisoch, ale skúsim nájsŤ niečo na nete, nechce sa mi totiž písať, tak to teda skopírujem, mmmt

0vecka

vies my sme na statniciach mali predsedu komisie ktory mal taketo blbe reci sice vecne boli v poriadku ale aj tak si kazdy o nom povedal dokonca aj jeho kolegovia ze je to cisty k....