Bledá tvár

Príspevok v téme: Bledá tvár
aťa

Dobrý deň,
Už od mala mám veľmi bledú tvár tak "chorobne bledú" Rodičia ma stále posielali na rôzne testy, ale krv mám veľmi dobrú.Nemám rada make-upy a pod. farby na líčka. V zimnom období vyzerám príšerne. Som veľmi bledá a ešte niekedy sa mi urobia sivé kruhy pod očami. Viete mi niekto poradiť nejaké vytamíny na zvíšenie farbiva čiže červ. krviniek či to už v strave alebo nejak inak. Vopred ĎAKUJEM.

pozri-

...podla mna ano-zmena farby vlasov by bola dobra-ale aby si sa trafila do tej spravnej farby...
niekedy staci zmenit farbu vlasov a tvar dostane uplne iny vyraz...
a aj ten beta karoten pomaha.../len neviem ako komu-moze to byt aj individualne/ja ked som ho brala a este som sa opalila-mala som krasnu brozovu pokozku...

Artemis24

Ja som tiež veľmi bledá a nemám rada makeup a "šminky". rozmýšlala som, či by nepomohlo aj zmeniť farbu vlasov. mám slabohnedé a tak som myslela že trošku, buď do blond alebo mierne ryšavý nádych. čo myslíte? videla som v autobuse biele dievča s ryšavými vlasmi a podľa mňa to k sebe ide. pri blond zas tá biela tvár nie je až taká výrazná.
určite však vyskúšam ten ranný beh (alebo aspoň balkón :D ) a beta karotén, uvidíme, či pomôže :)

slniecko33

ahoojte sa chcem spýtať že ten beta-karotén fakt funguje??kolko to stojii??... aj ja som velmi bleda vždy mi každý hovori či mi nie je zle takisto mam krv v poriadku aj na kardiologi som bola raz a nič mi tam nenašli tak neviem :( viete poradiť?

zanocka72

Z čoho pochádza tá bledosť,je to v pokožke,alebo v krvnom obehu?Ak máš bledú-málo pigmentovanú pokožku, je dobrý beta-karotén ,ale keď je to v zlom prekrvení/krv.obraz môže byť fajn/je treba s tým niečo robiť.Pohyb,najlepšie beh na čerstvom vzduchu je úplne to najlepšie ,ak sa nechce treba aspoň ,z času na čas vyliezť na balkon a poriadne sa rozdýchať.Je to v tom !!!bohužiaľ nevieme správne dýchať!!

Shalom

Aťa, mam taky isty problem, som tiez ABSOLUTNE biela, chudunka,krv mam v poriadku ... Toto neriesi ani solarko ani samoopalovaci krem. Solarko je nebezpecne a samoopalovaky robia strasne skvrny a maju oranzovu farbu (dost casto).

janík

akupunktúra:biela farba predstavuje sy prázdnoty,chladu,straty krvi a energie
-výrazne biela až šedobiela je príznakom slabosti jangu
-bledá tvár a chudá postava hovorí o slabosti krvi
-farba vyschnutej kosti,hovorí o slabosti pľúc
čierne až šedé kruhy hovoria o slabosti obličiek,
nuž vyber si a nestrácaj nádej,všetko je liečiteľné

alfa

alim, pozor! prave bledokozcom opalovanie nerobi prave dobre! potrebuju krem s velmi vysokym uv faktorom-aspon 30. to plati aj pre solarko!

syma

ja som zacala uzivat beta-karoten, je to trochu lepsie, som zrzava a biela ako mlieko a este aj pehata, odkedy som vybrala jedno 150 tabletkove balenie beta-karotenu tak to je lepsie ale kruhy pod ocami nemam, myslim ze v tom bude nieco ine