vazny vztah alebo kamarat

Príspevok v téme: vazny vztah alebo kamarat
laura91

Ahoj,potrebujem pomoct.mam uz 5 mesiacov priatela.mam ho rada.no niekedy mi pride nas vztah ako pekne kamaratstvo.su dni ked sa nanho velmi tesim a potom ked som rada ze nie sme spolu.lenze on mi stale pise ako mu na mne zalezi.lubi ma a dava mi to najavo.proste on je zalubeny po usi.a ja??lubim ta mu pisem asi uz zo zvyku..a problem je aj v tom,ze som si oblubila celu jeho rodinu.a uz neberiem ohlad len na nho.ale aj co by povedali rodicia.vobec neviem co mam robit.ci to mam ukoncit alebo pokracovat..on je velmi citlivy.taky zlaty chalan na ktorom neviete najst chybu.a preto mi pride divne ked uz hladam fakt blbe chyby..please pomozte..papa

sweet_lolitta

laura> ci to ukoncis teraz alebo neskor je na tebe samozrejme :) No ak mas k nemu fyzicky "odpor" a citis sa ako jeho kamaratka, tak chemiu naozaj nezmenis, proste to tak je.

laura91

ja viem,proste mam ho rada.ale o vasni hovorit nemozem.ked sa blizi ku mne.tak sa len odtiahnem.ach jaaj.je to zvlastne..no minule som rozmyslala ake by to bolo keby nie sme spolu.je mi snim dobre.ale asi ako s dobrym kamaratom..

sweet_lolitta

Ja som mala podobnu situaciu, len kratsiu, takze to nebolo az tak tazke sa rozist. Chalan bol do mna po usi zblazneny a ja som ho mala "len" rada. No nechcela som byt sama, tak som bola s nim, nebolo mi zle, myslela som, ze casom pride aj vasen, no neprisla. Potom som vsak spoznala mojho sucasneho a s tym prvym som sa rozisla. Niet nad vztah s vasnou, tie elektrizujuce a mrazive dotyky, explozie rozkose pri bozkoch...:)

allieee

Ked to budes udrziavat na takej tej priatelsko-randiacej rovine bude to fajn... ja som zazivala podobny vztah, no nechala som ho a odmietala som kazdy novo zacinajuci vztah az do skoncenia strednej skoly... Ale tym Ti neradim aby si urobila to iste..to je strasne individualne. da sa povedat, ze az teraz som na vztahy dozrela :) S mojim priatelom som takmer rok a som rada, ze som si mladost na strednej uzivala v spolocnosti skvelych kamosiek :) na vyske je to aj tak trosku o inom, tam uz je kazdy sam za seba :) A mas chut travit spolocnost pri niekom koho milujes :) a ked s achces vyblaznit :) ostanu Ti vsetky skvelel kamosky zo strednej ktore si vobec nezanedbala tym, ze si cas straveny s nimi venovala niekomu, koho uz teraz ani nepoznas :)) ale toto sa uz teba naozaj netyka :) tu pisem za seba :)

laura91

a my sa skoro vobec nehadame.mozno raz aj to pre uplnu blbost a trvalo to asi 5 min.mam 17 on 19..ale niekedy mi pripada ako decko.stale sa chce smajchlovat:) a bozkavat.ale to ani poriadne nevie.niekedy tak tuzim po takom vasnivom bozku..no neviem..je to tazke.chcela by som niekam ist a vsetko si premysliet.len to je take tazke