AKU NAJHORSIU PLETKU STE NA SEBA POCULI?

vevericka

mna raz zastavila jedna tetka s otazkou: A tebe sa to uz narodilo???mala som 17 a sli o mne reci, ze som tehotna(nastastie len medzi starymi tetkami, ktore o mne nic moc nevedeli)..ja som samozrejme nebola, ale moja sesternica 23rocna hej..ale ludia si nas odjakziva velmi plietli..dodnes sa na tom dobre zabavame..

[zruseny12]

tak ludia si budu vymyslat stale...
mne pripadaju taky ludia na smiech,ktory tvrdia,ze MA DOBRE POZNAJU...tak to ma s tym velmi pobavia...
a ked nieco roznesu/NEJAKE PLETKY/ a dokaze sa,ze to nie je pravda,tak sa potom snazia silou,mocou ma do niecoho zatiahnut,aby mali PRAVDU A ABY BOLO PO ICH...:0))))..........

inak velmi ma pobavilo,ked sme sa pristahovali,do mojho rod.kraja,ze ma jeden clovek zoznamoval s inou zenou,a ta zena hned na to...JA VIEM ,VY STE TA,CO STE PREDALI DOM PO RODICOV...ja som len pozerala z vyvalenymi ocami...
jasne,ze to nebola pravda,mi sme si dom kupili a poctivo sme splacali pozicku...atd./len tak mimochodom,matka druha,povedala,ze dedicstvo neuvidim a nic,co je v ich dome...A JA TO ANI NECHCEM.../

a dalsie klebetnice ma pobavili,ked som stala v rade na jablka,asi tri starsie babky sa bavili o byte,ktory mi sme kupili....jedna z nich hovorila...NEVIEM,KTO TEN BYT KUPIL...a dalej som to nemohla si vypocut,lebo ich prerusila mama,mojho svagra,lebo vedela,ze stojim za nimi a oni sa bavia o MNE...tak som sa nedozvedela,co vlastne chceli povedat,ale urcite nic DOBREHO :0)))).........

ja som sa takym klebetam,jeden cas branila,ale pochopila som,ze to nema zmysel...
a zistila som,ze aj kamaratky roznasaju klebety...
prednedavnom som sa tiaz s jednou kamoskou stretla po dlhych rokov,kupila si u nas nedaleko rod.dom...
privitali sme sa,no a po case som zistila,ze hovori o nas,ako nie o KAMARATKACH...LEN,ZE SOM JEJ BYVALA SPOLUZIACKA.../a to vobec nie je pravda,mi sme do skoly spolu nechodili/
KAMARATILI SME SA SPOLU,A CO JU VIEDLO K TOMU,ABY TOTO HOVORILA,TO NETUSIM,HOCI TROCHU SI MYSLIM SVOJE...
odvtedy ma uz nic neprekvapi...

sarka02

ja som na seba pocula, ze som anorektocka. Len preto, ze som dost stihla. Vytrubili to o mne kolegyne, hlavna vec, ze kazdy den s nimi chodim na obedy a jem rovnako ako ony, ani nebezim hned po obede na zachod. Neviem, ci su slepe alebo co?

severanka

o mne sa po triede hovorilo, a to som sa dozvedela až po mature, že som vraj bola milenka jedného profáka :D
som sa pobavila a na otázku či je to pravda som povedala, že a nie len jeho a vymenovala som asi ďalších troch :D

len neviem na základe čoho sa to hovorilo :D

zabicka1611

ked som zacala chodit so svojim terajsim priatelom tak moje spoluziacky na strednej (riadne zavistlive) si na mna vymysleli taku kravinu ževraj som tehotna...ked to urobili raz tak som sa fajne zasmiala a mala ich na haku..no ked to urobili 2krat uz to bolo horsie lebo v tej dobe som bola dost chora a lezala som doma!! po 2 tyzdnoch som prisla do skoly..vsetci na mna akosi cumeli a ja som nechapala...az potom prisla za mnou triedna ze ci si nechcem zmenit rozvrh hodin aby mi to vyhovovalo ked som teda tehotna!! a ja take oci vyvalila!! no bola som hotova..pekne som jej vysvetlila o co ide, že mam važne zdravotne problemy..odvtedy tim babam neverila!! a ja som na nich pekne narevala v triede, vsetko som im vytmavila a povedala im že nie som tehotna ale ze som vazne chora.. tie kravy potom na mna cumeli ako hlupe a jedna z nich sa mi dokonca chcela ospravedlnit, lenze ked vam najskor takto pekne zavaria, tak potom sa to ospravedlnenie tazko prijima!! ešte asi 6 mesiacov potom som musela v skole(nielen v skole)vsetkym vysvetlovat ze som nebola tehotna ale chora!!

hroza naozaj..kto nezazije nepochopi...odvtedy tie babi nemusim a som velmi rada ze som zo skoly uz prec lebo nemusim vidat tie blbe ksichty!!

n...

ahojte no to viete ľudia závidia.... aj na mna hovorili:D chodím s chalanom už 2 roky a to som predtým nemala žiadneho.. a tak ostatné baby čo mavaju chalanov ako ponožky si vymysleli že som sa s mojim chalanom rozišla a že som na jednej diskoteke tancovala okolo tyče a ale s 3 chalanmi bola... čo sa nedozviem .. a pritom ten večer som bola u chalana a pekne sme sa mazlili v posteli... sme sa smiali že čo mám dvojča.. keď sme sa to dozvedeli...

aquava

:D hrozne co sa clovek o sebe niekedy dozvie..ja som raz rano prisla na net a jeden znamy mi napisal ze pozna doktora, ktory mi pomoze s tazkostami..pozeram cooo??: tak som sa dozvedela ze den pred tym som bola na nejakej party nadrogovana a tancovala som tam naha:D pritom som nikdy ziadnu tvrdu drogu nevzala...a pocas spominanej party som bola u babky:D nuz..

limetka335

táto téma sa mi páči lebo toto som sa o seba dozvedela len prednedávnom:)
mám frajera (rok a pol sme už spolu) a podľa mojej spolužiačky chodíme do trojky spolu s mojim najlepším kamarátom a podľa nej si to myslí aj celá trieda a dokonca nás aj niekto videl:D a môjho frajera vraj za to celá trieda ľutuje, len sa boja povedať mu to:D a tá baba mala v sebe ešte toľko drzosti, že sa na to spýtala aj toho môjho kamaráta... no a ten jej to samozrejme potvrdil:D nech sa dievča teší z toho čo si vymyslelo

katty19

dobrá téma:)
mala som černocha spolužiaka, kamaráta, dobre sme spolu vychádzali, vlastne sme spolu niečo také ako chodili, ale nespávali sme spolu, nechcela som, raz som mu kúpila plyšového slona, takého srandovného s velikánskym chobotom a tak som sa dozvedela "jasné, bude nám niečo hovoriť, že spolu nespávajú":)
ale čo ma asi najviac nahnevalo, ani v tejto veci mi ľudia neverili: v prvom ročníku na VŠ som žila takým rýchlejším životom, stíhala som, aj na blbosti som mala kopec času, tak ľudia okolo hodili stávky, ako dlho tam vydržím, keď som prvá ukončila ročník, vo veľkom predstihu, zhodli sa (a to boli také ksichty, okolo ktorých sa akože všetko točí a na ich názore záleží), že mám známosti, v živote! všetko som si vydrela sama, ale budeš niekomu vysvetľovať:)
inak, to že mi ľudia neveria je celkom bežné, poviem "a" a zvažujú, či "a" je "a", alebo či náhodou nie "a+":), to bude asi to moje fluidum

soniia

Ja som ostala zaskocena, ked som byvalej spoluziacke prezradila, ze pred x rokmi som bola zasnubena a ona na to - bola si tehotna? Hlupana, ju nikto nechce, ale ked mna fesak poziadal este na sklonku tinedzerskych liet o ruku, tak to kvoli tehotenstvu, co? Odkazujem jej tymto, ze som v tom case brala hak:) a viem ako sa chranit. Nie je to pletka v pravom slova zmysle - a mozno to \"tehotenstvo\" o mne roznasa, co ja viem, ale ako splech to bol dobry.