mam komplexy zo svojich oci

xmajdax

dakujem vam, ja to ani neriesim, pokial mi to niekto takto nepovie, aj ked to nemysli zle. RNG lekarka mi povedala, ze aj ked by som si dodavala do tela extra jod, tak mi to nespracuje. neviem, cim to je. beriem euthyrox dva roky, je to sice chemicke, ale pisali tu ludia, ze je to latka vlastna telu, tak to tak neriesim. neviem, co ine (prirodne) by mi mohlo pomoct, najma po takej dobe brania liekov.

RNG

na znizenu cinnost stitnej zlazy pomaha brat extra jod, to tu bezalo uz castejsie. Potom nemusis brat tolko alebo vobec roznych chemickych liekov a nahradnych hormonov.
Telo sa pri doplneni potrebneho zariadi samo.

kekso88

Mozno kecam blbosti, tak prepacte, ale komplexi su u ludi bezne. Malo kto ich nema. Je to ale podla mna iba o psychike- ako si to pustas k telu...
Je tiez dolezite pamatat na to, ze si clovek ktory ma svojich blizkych, znamich, kamaratov, priatelov a vela ludi, ktory ta maju radi! Ak sa najde clovek, ktoremu to nevadi, ktory ta bude mat rad aj taku aka si, ten moze byt ten pravy. Ja tiez niesom ziadny fesak a mam na svojom tele vela vad, ale som stastny a spokojny, pretoze mam okolo seba ludi, ktory maberu takeho aky som...