Uzlina v podpazusi

Simoneta123

Ahojte... Mne sa tie objavila na ľavej strane uzlina v podpazuší. Keď mám pred menštruáciou tak sa mi zvasci a boli to(len pri menštruácii) .. U doktora som ešte nebola ma nikdo podobný problém?,

Nnnnnnn

Dobrý deň aj ja mám taký problém a to som žena. Mne pomáha tekuty puder do týždňa je to potom preč. Sú to miazgove uzliny ktoré sú aj na krku a tuším že aj na chrbte moja kamaratka ich mala dokonca aj na stehnách a rukách môže ísť o vnútorný zápal hlavne v zime alebo v lete u kazdehonje to idividualne hlavne v klude. Zapríčiňuje to aj nejaké deodoranty ktoré majú v sebe nejakú soľ alebo čo moc sa v tím neviznam. Dovidenia

Misulec

Ja mám momentálne tiež hrčku v podpazuší. Bola som u doktorky a povedala, že je to cysta. Poradila mi, že si mám prikladať obklady s bielym vínom. Jedna cysta už zmizla, tá druhá je väčšia, ale ide pomaly preč. Zrejme to vzniklo používaním deodorantu s hliníkom. Nech už to je preč.. :)

uzlina

Ja som mala tiež "hrčku" v podpazuší, vobec som nevedela čo to može byť, na dotyk to bolelo. Raz som si do toho začala rýpať a vyšlo mi odtial veľa hnisu, potom sa to zahojilo. Netuším čo to bolo.