Uzlina v podpazusi

Simoneta123

Ahojte... Mne sa tie objavila na ľavej strane uzlina v podpazuší. Keď mám pred menštruáciou tak sa mi zvasci a boli to(len pri menštruácii) .. U doktora som ešte nebola ma nikdo podobný problém?,

Nnnnnnn

Dobrý deň aj ja mám taký problém a to som žena. Mne pomáha tekuty puder do týždňa je to potom preč. Sú to miazgove uzliny ktoré sú aj na krku a tuším že aj na chrbte moja kamaratka ich mala dokonca aj na stehnách a rukách môže ísť o vnútorný zápal hlavne v zime alebo v lete u kazdehonje to idividualne hlavne v klude. Zapríčiňuje to aj nejaké deodoranty ktoré majú v sebe nejakú soľ alebo čo moc sa v tím neviznam. Dovidenia

Misulec

Ja mám momentálne tiež hrčku v podpazuší. Bola som u doktorky a povedala, že je to cysta. Poradila mi, že si mám prikladať obklady s bielym vínom. Jedna cysta už zmizla, tá druhá je väčšia, ale ide pomaly preč. Zrejme to vzniklo používaním deodorantu s hliníkom. Nech už to je preč.. :)

uzlina

Ja som mala tiež "hrčku" v podpazuší, vobec som nevedela čo to može byť, na dotyk to bolelo. Raz som si do toho začala rýpať a vyšlo mi odtial veľa hnisu, potom sa to zahojilo. Netuším čo to bolo.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.